פילטרים ועוד

איך להכין פילטר לסיגריה?

פילטרים הם מהאביזרים החיוניים אצל מרבית המעשנים. המטרה העיקרית שלהם, כפי שניתן להסיק משמם, היא לסנן מהחומר אותו מעשנים (טבק, תחליף טבק, קנאביס רפואי וכדומה) את החומרים הנחשבים לרעילים יותר. באמצעות פילטר תוכלו להפוך את העישון לבריא יותר, למצות עד תום את החומרים ולקבל עישון אותנטי שרבים מגדירים כאיכותיים. אבל מהי הדרך הטובה ביותר להצטייד בפילטרים? איך להכין פילטר לסיגריה לבד? והאם נוכל לעזור לכם בכך?

רכישת פילטר לסיגריה או הכנה?

האפשרות הראשונה, הנפוצה והנוחה ביותר היא לרכוש פילטרים לעישון מחנות המתמחה במוצרי ובצורכי עישון. תוכלו למצוא כיום כמה חומרי גלם עיקריים המרכיבים את המסננים – פילטר פחם, פילטר קרטון, פילטר ספוג, פילטר פלסטיק ואחרים – לכל אחד מהם יש בוודאי מאפיינים ויתרונות משלו, וכל אחד מהם מתאים לאנשים שונים בתכלית.

פילטרים מוצעים כיום במחירים הוגנים ושווים לכל כיס, כך שברוב המקרים אפשר להצטייד בהם בראש שקט במיוחד. מומלץ לנסות סוגים שונים של פילטרים על מנת לדעת בדיוק מה אתם מעדיפים ואיזה פילטר עושה את העבודה בצורה יעילה ומדויקת יותר. לעיתים סוג החומר שמעשנים וכמות החומר מכתיבים את הפילטרים המומלצים עבורנו, כך שאת הבחירה אפשר לבצע לאחר שכבר מסגלים את הרגלי העישון הכלליים. אם אתם נוהגים לרכוש תחליפי טבק מסוימים, למשל, יכול להיות שסוגים שונים של פילטרים יתאימו לכם יותר מאחרים.

איך להכין פילטר לסיגריה באופן עצמאי?

רכישה של פילטר אינה דבר יקר, ולכן כמעט כל המעשנים דואגים להצטייד בפילטרים מוכנים לשימוש. אבל מה קורה כאשר אנחנו נתקעים בלי פילטר בפרק זמן מסוים? או אפילו כשיש מעשן שרוצה לחסוך את העלויות שברכישת הפילטרים, מינימליות ככל שיהיו? במקרים כאלו אנחנו מדברים על הכנת פילטרים לסיגריה באופן עצמאי, משימה שתיראה אולי מורכבת בפעמים הראשונות אבל לאחר מכן תתבצע באופן אוטומטי יותר.

הכנת הפילטרים מבוססת על הצטיידות בחומר הגלם המסנן. לרוב הבחירה הטבעית תהיה ניירות גלגול שיכולים לעשות את העבודה היטב, מה גם שהיום הם זמינים במיוחד. השלב הבא הוא גלגול הפילטר, בהתאם לצורה המבוקשת. בניגוד לפעולה הנעשית על נייר לעישון, במקרה הזה יש צורך ברמת דיוק גדולה יותר. ההמלצה המקובלת היא להשתמש באמצעי עזר, למשל מאוורר, על מנת לתרום להפיכת החומר הבסיסי לפילטר לכל דבר ועניין.

באינטרנט תוכלו למצוא מדריכים שונים המפרטים כיצד ניתן להכין פילטר לסיגריה באופן עצמאי יחסית, כולל מדריכי וידאו. שימו לב שרוב המדריכים הם באנגלית, וגם שלא מובן מאליו שהפילטר שאתם יוצרים יתאים בדיוק לסוג מוצרי העישון ולחוויה שאתם מבקשים.

המוצרים שאסור לכם לסנן

עם כל היתרונות האפשריים של הכנת פילטר לעישון באופן עצמאי, אסור לשכוח שזה עדיין לא כמו “הדבר האמיתי”. הסוגים השונים של הפילטרים מציעים כמה וכמה יתרונות מובהקים, בראשם כמובן סינון יעיל של כל מה שדורש סינון – עם מינימום פגיעה בחומרים העיקריים אותם כן מעוניינים לעשן. הבחירה במסנן תשפיע על משך העישון, כאשר חלק מסוגי הפילטרים מיועדים לעישון יעיל וממושך ככל שניתן. לבסוף, אי אפשר להתעלם מהפן האקולוגי כאשר חלק מהמסננים המוצעים כיום עשויים מחומרים טבעיים שלא מבטאים פגיעה בסביבה.

בטבק עבודי, אנחנו מספקים לכם את כל המוצרים הדרושים לעישון יעיל ואיכותי של טבק, תחליפי טבק או קנאביס רפואי. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת ייעוץ ראשוני, בסופו תוכלו להבין מהו הפתרון האידיאלי עבורכם. בנוסף, תוכלו להחליט האם כדאי לכם לרכוש פילטר לסיגריה או לחלופין לנסות להתבסס מפעם לפעם על מסנן המוכן בצורה עצמאית. כל המוצרים הייעודיים לחוויית העישון מוצעים עבורכם במחירים נוחים, עם אפשרות להזמנה דרך האינטרנט וקבלת משלוח עד פתח הבית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *