תכירו את juul ג'ול סיגריה אלקטרונית שכבשה את אמריקה - טבק עבודי

מסיגריה מקומטת לסיגריה אלקטרונית ב-50 שנה

עישון טבק מקורו במסורת בת אלפי שנים, המזוהה בעיקר עם הילידים המקומיים של אמריקה הצפונית – האינדיאנים. כמובן שבימי קדם סיגריות לא היו, לכן נדחסו עלי טבק יבש למקטרות העשויות עצם ועץ, ועושנו במהלך טקסים חברתיים המתרחשים בשבט.

עם התקדמות עולם הרפואה, שנות ה-90 נפתחו עם קמפיינים חסרי-תקדים של ארגוני בריאות ברחבי העולם הקוראים להפסיק לעשן סיגריות. מאז ועד היום – העולם השתנה ללא היכר שכן כבר ברוב העולם אסור לעשן במקומות ציבוריים, אסור למכור סיגריות ולקטינים ועל כל אריזות הסיגריות מפורסמות אזהרות משרד הבריאות.

עם זאת, העשור האחרון הביא איתו מהפכה בעולם העישון, שכן התחלנו לראות יותר ויותר סיגריות אלקטרונית וופורייזרים (מכשירי אידוי) יוצאים לשוק לשימוש הקהל הרחב, המעוניין בתחליף נוח ומזיק הרבה פחות מסיגריות.

תאמינו או לא, אבל הרעיון מאחורי הסיגריה האלקטרונית, שכב רשום על נייר במשרד הפטנטים האמריקאי כבר מאמצע שנות ה-60. בימים ההם, הסיגריות היו פופולאריות מאוד ונחשבו לסמל סטאטוס, ובהיעדר מודעות הרפואה לסכנות הכרוכות בעישון – ריח הטבק נכח באוטובוס, ברכבת, במשרד, או בעצם – בכל מקום ציבורי שאתם יכולים להעלות על דעתכם.

מסיגריה מקומטת לסיגריה אלקטרונית ב-50 שנה

סיגריה אלקטרונית – איך זה בכלל עובד?

למרות שקוראים למכשיר העתידני הזה סיגריה, זהו בעצם מכשיר אידוי המתאים לנוזלים מסויימים, כשלרוב הייצרים של המכשירים עצמם הם גם המשווקים של נוזל המילוי. הנוזל מחומם לטמפרטורה קבועה באמצעות גוף חימום זעיר המונע ע”י סוללת ליתיום-יון זעירה. ברגע השאיפה, המשתמש שואף אדים מלאי טעם בדיוק כפי שבסיגריה רגילה, אך להבדיל – כאשר מאדים – אין נוכחות של פחמן חד-חמצני המופק בעת בעירה.

למעשה, רוב הנזקים המקושרים ישירות לעישון, קשורים כך או אחרת לאותו פחמן חד-חמצני הנפלט בעת בעירה של חומר מוצק (כמו טבק). באמצעות סיגריה אלקטרונית – ניתן לקבל כמעט את אותה החוויה ולהרוויח את הבריאות שלכם ואת הכסף או אתם מבזבזים על סיגריות בחזרה.

מסיגריה מקומטת לסיגריה אלקטרונית ב-50 שנה

סיגריה אלקטרונית מומלצת להפסקת עישון – JUUL ג’ול

האמנם רבים ארגוני הבריאות אשר מיהרו לעוט על הסיגריות האלקטרוניות, אך בפועל – כמעט ולא ניתן להשוות באופן סביר את מידת הנזק בין סיגריה רגילה לסיגריה אלקטרונית. בעוד פעולת העישון המסורתית של סיגריה דורשת מן המעשן להבעיר את החומר, השימוש בסיגריה אלקטרוני מופעל באמצעות גוף חימום חשמלי, אשר מונע בעירה.

היעדר הבעירה משמע

היעדר פחמן חד חמצני או במילה מוכרת יותר – העשן. אז מה נשאר? -אדים, שהם אינם ידועים כמזיקים לריאות האדם במינון סביר, שכן הדבר שקול לשאיפת אדים של מרק חם או תה רותח. עם זאת, ישנה אמת בטענות ארגוני הרפואה משום שיצרניות רבות מייצרות נוזלי מילוי זולים, או סיגריות אלקטרוניות העשויות לרוב מפלסטיק – אלה עלולים ליצור את אותם הנזקים כפי שבסיגריה הרגילה.

למדו את השוק

לכן, מומלץ כאשר מתעניינים לגבי רכישת סיגירה אלקטרונית, חשוב לסקור היטב את השוק וללמוד מיהן היצרניות המובילות. אחת הסיגריות האלקטרוניות המומלצות ביותר בשוק כיום היא JUUL, שהתחילה את דרכה רק בשנת 2015 ומאז ועד היום – כבר הספיקה להשתלט על מחצית משוק המגלגל מליארדי דולרים בשנה.

הסיגריה האלקטרונית שכבשה את אמריקה

ה-JUUL היא סיגירה אלקטרונית (ג’ול) סקסית וקומפקטית, המגיעה עם מגוון טעמים זמינים ומעניינים: מנגו, מנטה ואפילו קרם ברולה הם רק חלק קטן ממגוון הטעמים זמינים. נוזל המילוי מכיל מינון של כ-5% ניקוטין, ובכך מסייע למשתמשים להיגמל בקלות וללא תופעות לוואי מעישון סיגריות.

ההבדל במרקם

מרקם העשן נשאר סמיך, עשיר, עסיסי ומלא בטעם בכל שאיפה, זאת הודות למנגנון החימום החדשני ש-JUUL דאגו לשלב. העיצוב מתאים לנשיאה בכל כיס (אפילו קטנים במיוחד), וניתן לחבר את המכשיר למחשב בפשטות לצורך טעינה. כלל הנתונים הללו מובילים את הג’ול להיות אחת מבין הסיגריות האלקטרוניות המומלצות ביותר כיום, כאשר כמעט ואין אמריקאי שלא שמע את השם לפחות פעם אחת. אך אל דאגה, ה-JUUL כבר בדרך אלינו,

מסיגריה מקומטת לסיגריה אלקטרונית ב-50 שנה

סיגריה אלקטרונית איכותית? – בואו אלינו

אז אם אתם מחפשים לרכוש סיגריה אלקטרונית בתל אביב, או בפרט את הסיגריה האלקטרונית של ג’ול, אתם מוזמנים להיכנס עוד היום לאחד מסניפינו הפרוסים ברחבי גוש דן ולהתרשם מקו המוצרים שלנו. אצלנו תוכלו למצוא סיגריות אלקטרוניות, לצד וופורייזרים (מכשירי אידוי), מקטרות, גריינדרים, מיכלי אחסון וכמובן נוזלי מילוי בטעמים מדליקים. בנוסף, אנו מזמינים אתכם לבקר בחנות הווירטואלית שלנו ולהתחדש עוד היום בסיגריה אלקטרונית.