הסניף המקורי,
טבק פס, לימים טבק עבודי

כמו משפחות יהודיות באותה תקופה, גם משפחת עבודי החליטה לעקוב אחר החזון הציוני וכבר בשנת 1966 עלתה לארץ מבגדד. המשפחה התיישבה בתחילה באם-המושבות – פתח-תקווה, ועם התרחבות המשפחה עברה לעיר רמת גן.

שנות ה-60 בארץ הקטנטונת והצעירה היו אפופות בעשן כבד, שכן עישון היה נפוץ הרבה יותר מהיום, ונחשב בימים ההם לסמל-סטאטוס מפואר בחברה. כבר בשנה הראשונה בארץ, משפחת עבודי נכנסה לעסקי הטבק, כלי העישון, ואביזרי העישון. הצעד הראשון במסע הארוך של המשפחה בישראל, היה רכישה של סוכנות בלעדית להפצת סיגריות וטבק בתל אביב והמרכז.

הסוכנות ייצגה כמה מבין החברות החברות המובילות בשוק דאז, כדוגמת: דובק, אסקוט, והחברה הישראלית לטבק. לימים, נרכשה דובק על-ידי אסקוט והחברה הישראלית לטבק. כך, ייצבה המשפחה את מעמדה כסוכנים בלעדיים של כל סוגי הסיגריות, והטבק למקטרות תוצרת חוץ.

1967

חנות אביזרי העישון הראשונה שלנו

החנות הראשונה בבעלותה של משפחת עבודי בארץ שכנה ברחוב המלך ג׳ורג׳ 6 בתל אביב הסואנת והצפופה של שנות ה-60 (כיום, החנות המוכרת בשם ״טבק עוז״). החנות נרכשה מ-"נייגר אנד סגל" בשנת 1967, מסיטונאים מאוד גדולים, בשנת 1972 רכשו את חנות גדולה יותר בכניסה לשוק הכרמל מ"האחים פס" שהיו לוותיקים ביותר בתחום והחזיקו 2 חנויות דומות כבר בשנות ה-40, עוד הרבה לפני שהייתה פה מדינה.

1968

ייבוא איכותי עוד משנות ה-60

בשנת 1968 נכנסה המשפחה לעסקי היבוא והייתה ליבואנית הבלעדית והגדולה ביותר בישראל של מוצרים מובילים מהעלם כגון מציתי הזה של חברת Cartier, סיגרים של Villiger, ופומיות לסיגריות של Friend Holder. בנוסף, התמחו בייבוא מקטרות של מותגי-ענק בתחום: Peterson, Dr.Plumb ואפילו הגרמנית Vaun.

1972

חנות אביזרי העישון הראשונה שלנו

בשנת 1972 החליטה המשפחה לשפר את מיקום החנות ולהנגיש אותה לקהל רחב יותר של לקוחות ועברה לרחוב אלנבי 60 (כיכר מגן דוד בכניסה לשוק הכרמל). בנוסף להזזת החנות הקיימת, חנות נוספת נרכשה מ-"האחים פס" ברחוב ביאליק 7 בעיר רמת-גן – חנות שעובדת, מתחדשת ופועלת גם היום, במרחק בניין אחד (ביאליק 9) מהמיקום המקורי.

טבק עבודי בשנת 1979 נסגרה החנות שבאלנבי 60 בנסיבות טובות – עסקי הייבוא השתלמו מאוד בימים ההם, והלחץ היה רב מדי בכדי לתפעל את החנות והמכירות. עיקר הפעילות הועברה לחנות ברמת גן, למשך כשלושה עשורים – זוהי הייתה החנות היחידה ברשות המשפחה.

החנות באלנבי 60 בשנות ה 70
(בכניסה לשוק הכרמל)

סניף אבן גבירול

סניף אבן גבירול,
תל אביב

קובי עבודי,
הדור הצעיר

העידן החדש

וופורייזרים וסיגריה אלקטרונית

בשנת 2014 נכנס הדור הצעיר לעסק ונפתחה חנות חדשה ו-״טרנדית״ ברחוב אבן גבירול 68, ממש ממול כיכר רבין בתל אביב. בעיר שרבים טוענים שאין בה הפסקה, לחנות כזאת יש ביקוש מתמיד, וכך הפכה החנות בתוך זמן קצר לשם דבר בעיר. כמובן שבאותה התקופה, הסחורה על המדפים כבר השתנתה מקצה לקצה ועל המדפים כבר יכולתם לראות וופורייזרים מומלצים כמו ה-PAX או ה-Mighty, סיגריות אלקטרוניות משוכללות ומגוון רחב של נוזלי מילוי לסיגריות אלקטרוניות.

בשל הצלחת החנות התל-אביבית החדשה - בשנת 2016 נפתח סניף נוסף ברחוב דיזינגוף 271. כאמצעי משלים לשלושת חנויות הבית של המשפחה, בשנת 2017 יצא לאור אתר האינטרנט aboody.co.il, המציע למכירה את כל מוצרי החנות בפלטופרמה וירטואלית מתקדמת. החנות הוירטואלית כוללת מגוון עצום של מוצרים בתחום מכשירי האידוי (וופורייזרים), מקטרות, פתרונות אחסון ובקרת לחות, מגוון עצום של נרתיקים לטבק וכמובן - אביזרי עישון. כיום אנו מאפשרים רכישה מקוונת של כלל המוצרים, תוך השקעה מרובה בפיתוח מדור התוכן באתר, על מנת לשתף עם הלקוחות שלנו את הידע הנרחב שרכשנו בתחום עם השנים.

טבק עבודי – עם נסיון לא מתווכחים

הניסיון העשיר והרב של משפחת עבודי בתחום התעצם משנה לשנה. האמנם, משנות ה-60 ועד היום - העולם הפנה עורף לתחום העישון בשל נזקיו הרפואיים והסביבתיים, אך גם כיום זהו שוק יציב החג סביב מאות אלפי ומליוני צרכנים בארץ ובעולם. בשל התמורות החדות ביחס האנושות על מסורת העישון - המגמות השתנו ללא-היכר במרוץ השנים: סיגריות, טבק לגלגול, מוצרי גלגול, סיגריות אלקטרוניות ועוד אינספור חידושים ופיתוחים בתחום. מאז כניסתה של המשפחה לתחום, הם צעדו בקצב אחיד עם השוק ההולך ומתחדש, בשאיפה מתמדת לספק לצרכן את המוצר הטוב ביותר, גם אם רק אתמול שוחרר לשוק.

ללא כל ספק, המהפיכה הגדולה ביותר שהובילה להתעצמות נוספת של השוק ושל החזון המשפחתי היא כמובן מהפיכת הקנאביס הרפואי. בתוך עשור בלבד, עשרות-אלפי מטופלים שלא נמצא להם מזור ברפואה המערבית, הופנו לטיפול בקנאביס רפואי. הביקוש הרב שנוצר בשוק הוביל להיצע מלא במוצרים: וופורייזרים (מכשירי אידוי), מקטרות, גריינדרים (גורסים), ועוד אלפי מוצרים משלימים לעישון ואידוי של קנאביס.

סניף רמת גן

סניף דיזנגוף, תל אביב

המובילים באביזרי עישון ואידוי

כיום ניתן להשיג ברשת החנויות שלנו את הוופורייזרים האיכותיים ביותר כדוגמאת ה-PAX3, , DaVinci IQ , את ה-G-Pen המפורסמים (גם בגרסה של סנופ דוג) וכמובן את ה-Mighty וה-Crafty של Storz & Bickel. בגזרת הסיגריה האלקטרונית תמצאו את מבחר הטעמים הרחב ביותר שראיתם, מבית מותגים מובילים בתחום כמו JUUL. בנוסף לוותק העשיר שלנו בתחום הטבק, כלי העישון ומוצרי העישון - משפחתנו היא מבין החלוצות בתחום המוצרים המשלימים לצריכה של קנאביס רפואי, עם וותק עשיר בתחום ועם נסיון ארוך בתחום. המוצרים שתמצאו בחנויות שלנו נבחנו בקפידה, כחלק מחזוננו להבטיח איכות בכל המוצרים שאנו מייבאים ומוכרים.

אנו מציעים ללקוחותינו ליווי אישי בתהליך הרכישה, תוך יחס אישי והתאמה מלאה של המוצר ללקוח.

משפחת עבודי מחזיקה בנוסף לחנות הוירטואלית, 3 סניפים נוספים:

  • רחוב אבן גבירול 68 תל אביב, טלפון 03-509-3373 (מול כיכר רבין)
  • רחוב דיזינגוף 271 תל אביב, טלפון 03-639-4959 (פינת רחוב ירמיהו)
  • רחוב ביאליק 7 רמת גן, טלפון 03-673-8389

אז אם בדיוק נגמרו לכם ניירות הגלגול או הפילטרים, הגריינדר נשבר, או שבמקרה רציתם כבר הרבה זמן להתחדש בוופורייזר או בסיגריה אלקטרונית איכותית - אנו מזמינים אתכם לבקר בחנויות שלנו ולהנות ממגוון רחב של מוצרים בתחומי העישון והאידוי, של קנאביס ושל טבק.