שאלות ותשובות

חנות אביזרי העישון הותיקה בישראל

בשום אופן לא. פרטי הגולשים באתר מאובטחים ואינם מועברים לאף צד ג’ מלבד חברת האשראי המפעילה את מערכת הסליקה באתר. עוד בנושא פרטיות ותנאי שימוש ניתן לקרוא בתקנון השימוש שלנו.
רשת עבודי, כנדרש בחוק הישראלי, מתירה ללקוחותיה לבטל כל עיסקה בטווח של 14 ימים מעת קבלת המוצר, ובתנאי שהמוצר שנרכש עודנו אטום באריזתו המקורית ולא נעשה בו כל שימוש.

על פי החוק הישראלי, קטין, שהנו כל אדם שטרם הגיע לגיל 18, אינו רשאי לרכוש טבק ומוצריו.

באתר ובסניפי רשת ‘עבודי’ נמכרים אביזרי עישון, מוצרי עישון נלווים, תחליפי טבק, וויפורייזרים (מכשיר אידוי), פתרונות אחסון, מוצרים נלווים לצרכני קנאביס רפואי ועוד. כמו כן ישנו מלאי מתחלף של מוצרים חדשים הנבחנים על ידי קהל לקוחות החנות ונכנסים לתקופות קצרות לחלוקה ומכירה.

מלבד הגעה פיזית לאחד מסניפי רשת ‘עבודי’, בהם תקבלו יחס חם ואישי מצוות העובדים המסור שלנו, אתם יכולים בכל עת לפנות גם לשירות הלקוחות שלנו באתר או בפייסבוק, וכן לדבר איתנו בטלפון 03-509-3373 בכל שעות הפעילות של החנות.

ניתן לשלם באתר באמצעות כרטיס אשראי – מקומי ובין לאומי.
שילוח מוצרים יתבצע על בסיס דואר ישראל (רגיל, רשום או דואר שליחים), במסגרת זמן שתיקבע על פי סוג השילוח שנבחר. ישנה אפשרות לבצע הזמנות אקספרס על בסיס חברת שילוח חיצונית, כאשר התשלום יתבצע מראש באמצעות כרטיס אשראי בלבד.