טבק מניטו – הטבק שאתם חייבים לאמץ

בפני מעשנים עומדות לבחירה שתי אפשרויות עיקריות והן לרכוש סיגריות מוכנות בקופסאות או טבק נקי שאותו יש לגלגל באופן עצמי בתוך ניירות. בשני המקרים ישנם מותגים רבים לבחירה, כך שכל מעשן יכול להתחבר לזה האהוב עליו. אנחנו טוענים שההחלטה שלכם מה לעשן עומדת להגיע אל קיצה, שכן ברגע שתנסו את טבק מניטו האיכותי (Manitou), אגב לעיתים מתבלבלים וכותבים אותו בעברית כך מאניטו, לא תרצו לחזור לסיגריות המוכנות או לסוגי הטבק האחרים. בשורות הקרובות נכיר לכם את סוג הטבק המיוחד הזה. 

מה כל כך מיוחד בטבק מניטו?

רבים מחפשים לעצמם את הטבק המושלם, כזה שיהיה טעים, עם ארומה נעימה ומספר רב של אפשרויות בחירה בהעדפה אישית. טבק מניטו הוא טבק לגלגול איכותי ביותר שעונה על כל הדרישות הללו בגאווה גדולה והנה מה שהופך אותו לכל כך מיוחד:

  • המקור של סוג טבק זה הוא מחוות גידול אמריקאיות, אשר מקפידות על סטנדרטים מחמירים ביותר.
  • טבק מניטו מיוצר בעבודת יד בה נלקחים רק החלקים הטובים והמובחרים ביותר של עלי הטבק. למעשה הוא כולל רק את החומרים הטבעיים של הטבק, ללא תוספות של חומרים נוספים, מה שהופך אותו לאיכותי ביותר.
  • כל סוגי הטבק של מותג מניטו מיוצרים בתהליכי ייבוש טבעיים ללא עשן או אוויר מאולץ (flue-currted). תהליכים אלו מעניקים להם ארומה מיוחדת שקשה למצוא בסוגי טבק אחרים.

טבק מניטו – אפשרויות שמתאימות לכל אחד ואחת

קריטריון איכות נוסף של טבק מניטו הוא המספר הרב של תתי הסוגים בו, הנבדלים ביניהם מבחינת החוזק והטעם. הדבר מאפשר לכם כצרכנים להשיג התאמת אישית מושלמת וההנאה מהעישון תגדל. הנה כמה מהאפשרויות שתוכלו לרכוש אצלנו בטבק עבודי:

  • מניטו ירוק אורגני – נחשב לבעל ארומה וטעם חזקים ודומיננטיים, אך יחד עם זאת שומר על איזון ואינו שורף בגרון, בדיוק כפי שצריך להרגיש טבק איכותי.
  • מניטו ירוק בהיר אורגני – דומה מאוד למניטו הירוק, אך הוא חלש יותר ונחשב לבינוני מבחינת החוזק. למעשה הוא נחשב לסוג הטבק הנמכר ביותר בקטגוריית Manitou וזאת בשל מספר מאפיינים: הוא חתוך היטב, כך שאין חתיכות ארוכות שלא נשרפות טוב, הטעם שלו מאוד נעים בפה ומזכיר לרבים תה, הוא מייצר עשן סמיך וכיפי, אך עם זאת לא חונק, כך שמרגישים איכות בכל שאיפה.
  • מניטו ורוד – אם אתם מעוניינים בטעם עשיר של עישון טבק אך לא חזק מדי, מניטו ורוד בעוצמה חלשה הוא הסוג המתאים לכם. כמו שאר המוצרים של מניטו, גם כאן מדובר בטבק איכותי ללא תוספים כלשהם.
  • מניטו כתום – זוהי עוד גרסה בעוצמה חלשה יחסית, שמתאימה למעשנים מכל הסוגים ונחשבת למאוד איכותית, בשל העובדה שהיא מיוצרת מראש ערימת העלים שמתייבשים בעת הכנת המוצר.

גם אתם רוצים להתחיל ליהנות מטבק מניטו? מוזמנים להגיע אל אחד הסניפים שלנו או לבצע רכישה מהירה באתר האינטרנטי שלנו. מבטיחים לכם שלא תתאכזבו! 

צוות טבק עבודי.

מציג תוצאה אחת

מאניטו טבק לגלגול במגוון טעמים Manitou

69.0074.00