התכלית העיקרית של מאפרות מומלצות היא ברורה: המאפרה משמשת כלי קיבול עבור המעשנים, בו הם אוספים את האפר והבדלים של הסיגריות או הסיגרים שהם מעשנים. אלא שבדומה למוצרים אחרים בעולם העישון, עם השנים התגברה התפיסה לפיה מאפרות יכולות להיות הרבה יותר מאשר מאפרות פשוטות.

מאפרות מומלצות מסוגים וחומרים שונים

התוצאה היא מאפרות מומלצות במלוא מובן המילה, המשנות את חוקי המשחק בתחום. אם רק תדעו היכן לחפש, תמצאו היום מאפרות מחומרי גלם שונים – ובעיקר מתכת, עץ, פלסטיק או זכוכית. המאפרות נבדלות ביניהן גם בגודל, בצורה ובעיצוב הכולל. ישנן מאפרות שמציעות תכונות נוספות שהופכות אותם לכלי בעל שימושים שונים. בסקירה הבאה נציג בפניכם כמה מהמאפרות שכדאי לכם לשקול רכישה שלהן ברצינות.

מאפרה אישית משולבת מחזיק מפתחות

אחת הדילמות העיקריות של מעשנים היא היכן בדיוק הם יוכלו לסחוב איתם את המאפרה, כאשר ככל שהמאפרה קטנה יותר כך השינוע שלה – וכמובן שגם השילוב שלה בחיי היום-יום – נעשים פשוט יותר.

בטבק עבודי תמצאו מאפרה אישית, בממדים מצומצמים במיוחד, שלוקחת את זה כמה צעדים קדימה. זוהי מאפרה זעירה ופשוטה מאוד לנשיאה, אותה ניתן לרקן בצורה מהירה ונוחה במיוחד. אחד המאפיינים הייחודיים כאן הוא שהמאפרה מעוצבת בצורה המזכירה עלה נשלף, באמצעותו תוכלו להחזיק את הסיגריה. המוצר מגיע עם מחזיק מפתחות, כך שלא צפויות לכם בעיות לקחת אותה אתכם לכל מקום.

מאפרה בעלת חונקי סיגריות

מאפרה מומלצת נוספת מסייעת להעלים כמה מהתופעות הפחות נעימות של העישון. זוהי מאפרה עם חונקי סיגריות, הנראית כמו מאפרה רגילה הכוללת בתוכה גם חורים ייעודיים לצורך ביצוע “חניקת” העשן. כפי שניתן להסיק, מאפרה מהסוג הזה מביאה לכך שהמרגע הנחת הסיגריה, היא תיכבה בצורה מהירה הרבה יותר, עם מינימום עשן וריחות שאינם נעימים.

מאפרה עם חונקי סיגריות מציעה פתרון גם לאנשים שאוהבים לצרוך את הסיגריה שלהם בשלבים, כלומר, כאלה שמכבים מדי פעם את הסיגריה על מנת להדליק אותה לאחר מכן. באמצעות המנגנון הפשוט אך המתוחכם של הסיגריות, נמנעים מטעמי הלוואי שעלולים לאפיין מצב כזה במאפרה סטנדרטית.

מאפרות בעיצוב מיוחד

הפן האומנותי הגיע במהלך השנים לעולם העישון, וניתן לראות לכם עדות ניצחת בחלק מהמאפרות המוצעות כיום לרכישה. אלו הן מאפרות בעלות מראה יוצא דופן, שיכולות להפוך להיות פריט אופנתי מהשורה הראשונה ולמשוך אליהן תשומת לב חיובית. יש מאפרות שמסייעות לבניית תדמית או מוניטין מסוימים, לא פחות.

רוצים דוגמאות? בבקשה. בקטלוג הרחב של טבק עבודי תמצאו למשל מאפרה המעוצבת ממש כאילו הייתה גזע עץ קטן. דוגמה נוספת היא מסכה בהשראת “הצעקה”, המעוצבת בהשראת אותה דמות אייקונית מסדרת סרטי האימה המצליחה (כשלעצמה מעוצבת בהשראה מסוימת של ציור “הצעקה” המפורסם של הצייר הנורבגי אדוארד מונק).

אז איך מוצאים מאפרות מומלצות במיוחד?

אין צל של ספק שהכתובת שלכם למציאת מאפרות משובחות או מיוחדות היא חברה המספקת מגוון מוצרי ואביזרי עישון, גדולים וקטנים כאחד. טבק עבודי היא חברה כזו בדיוק, שעה שהיא משווקת את המיטב של עולם העישון כבר יותר מארבעה עשורים. בקטלוג הרחב של החברה תמצאו מוצרים מכל הסוגים, ביניהם סיגריות, סיגריות אלקטרוניות, וופורייזרים, גריינדרים, פילטרים, טבק, תחליפי טבק, מוצרי אחסון, נייר גלגול, אוסיבי ועוד. החנות מייצגת בישראל את המותגים העומדים בחוד החנית בתחום בעולם, דוגמת אוסיבי, רואו, סמוקינג, קומבי ואחרים.

הצוות של טבק עבודי ישמח לחשוף אתכם לקטלוג המאפרות הרחב של המותג (הזמין גם באתר האינטרנט) ולכוון אתכם לעבר הבחירה האידיאלית עבורכם. ויש גם אפשרות לרכישה מלאה דרך האתר, עם משלוח עד פתח הבית.