סיגריה אלקטרונית ‘מיניפיט’ היא מכשיר איוד (Vape) גלילי נייד המיועד לאיוד נוזלים ייעודיים, המיוצר על ידי חברת ‘JustFog’ המשווקת סדרת מכשירי איוד ניידים מארה”ב. סיגריה אלקטרונית ‘מיניפיט’ היא מכשיר איוד בעל חיי סוללה ארוכים יחסית, כאשר גודל המכשיר הכללי נחשב לממוצע בקטגוריה של סיגריות אלקטרוניות הנקרא “גודל בוהן” (Thumb size).

מנגנון החימום שהוא מנגנון הפעולה המרכזי של סיגריה אלקטרונית ‘מיניפיט’ עובד בתצורה סטנדרטית למכשירי איוד ואידוי ניידים: בסיס המנגנון הוא גוף חימום מוארך בצורת גליל, שמטרתו לחמם את תא האידוי המתכתי או הקרמי, לתוכו מוכנס נוזל האידוי. בתא זה עובר נוזל האידוי תהליך של חימום מבוקר למטרפטורה של עד 280 מעלות צלסיוס במטרה למצות ממנו את החומרים שקיימים בו וניתנים לשאיפה – תהליך מיצוי באיוד שאינו יוצר עשן או בעירה אלא רק גורם לאידוי מים וחומרים צמחיים מתוך נוזל האידוי המתאדה מהחימום. בתהליך זה, מאפשרת סיגריה אלקטרונית ‘מיניפיט’ לבצע אידוי של חומרים מומסים ומים בלבד, ללא עשן או חומרים כבדים שעשויים להיות בתוכו.

החיפוי החיצוני של סיגריה אלקטרונית ‘מיניפיט’ מורכב מפלסטיק פולימרי קשיח המצופה בחומר איטום קרמי תעשייתי שמטרתו למנוע מחום לזלוג החוצה אל ידו של המשתמש המחזיק במכשיר. מעטה הציפוי הקשיח מגן בתוכו על מערכת אידוי חומרים עדינה, שמרכזה בתא האידוי והמשכה בצנרת זכוכית קצרה המורכבת סביבות ומיועדת להובלת אדים המופקים מהנוזל המתאדה. מערכת האידוי בתוך המכשיר מבודדת כולה בעזרת ציפוי קרמי פנימי דמוי זירקוניה, המסייע לשמור על אחידות הטמפרטורה בכל חלקי המכשיר וחלוקתה השוויונות לאורכו ורוחבו של תא האידוי

חלקה הפנימי של סיגריה אלקטרונית ‘מיניפיט’ מצופה בחומר ציפוי קרמי דמוי זירקוניה המשמש לציפוי זכוכית – ציפוי מגן זה משמש כדי לספק לסילון האדים המופקים מתא האידוי, דרך להגיע אל פיו של המשתמש בלי לעבור ריאקציה עם מתכת שעלולה לפגוע במורכבותם הכימית, טעמם או ריחם.

מילוי המכשיר בנוזל אידוי, שנמכר בנפרד, מתבצע התהליך פשוט: הסרת מכסה תא החימום, זילוף המיצוי אל תוך תא האידוי והחזרת המכסה למקומו. עבור מילוי הפוד יש להשתמש בבקבוק פלסטיק עם זרבובית או בבקבוק זכוכית עם טפטפת. לאחר מילוי המכשיר והמתנה של כ-5 דקות לצורך שקיעת הנוזל, הפעלת מכשיר ‘מיניפיט’ מתבצעת על ידי לחיצה ארוכה על כפתור ההפעלה הראשי תוך כדי שאיפה ארוכה מהמכשיר. לאחר שהמכשיר דלוק, 5 לחיצות משמשות כדי לכבות אותו.

‘מיניפיט’ היא סיגריה אלקטרונית ניידת ולא מכשיר נייח, ולכן היא אינה דורשת חיבור לחשמל אלא לצורך טעינת הסוללה שלו – סוללה המכילה עד 2 שעות הפעלה רציפה או 10 שעות של פעילות חלקית בהיקף מצומצם. המכשיר נטען באמצעות חיבור MICRO USB כך שניתן לטעון אותו בכל מקום.

אורך תקופת אחריות היצרן על סיגריות אלקטרוניות ‘מיניפיט’ עומדת בממוצע על כשנה, אך היא תלויה במשווק המורשה או ביצרן ממנו נקנה המוצר.

מפרט טכני – סיגריה אלקטרונית ‘מיניפיט’ (MiniFit)

מידות המכשיר: 7 ס”מ / 2.1 ס”מ / 1.5 ס”מ

זמן חימום מלא בשניות: 30 שניות לתחילת פעילות

זמן טעינה מלאה בדקות: 60 דקות טעינה רצופה

קיבולת תא האידוי: פוד בנפח 1.5 מ”ל

טמפרטורה מקסימלית: 280 מעלות צלסיוס

שיטת מילוי: פודים ניתנים למילוי חוזר

ערכה בסיסית של Minifit – מה בפנים?

הערכה הבסיסית המשווקת עם סיגריה אלקטרונית MiniFit כוללת את האלמנטים הבאים:

1 x מכשיר איוד JUUL + סוללה (נפרדת)
1 x מטען וכבל USB לטעינת המכשיר
1 x מדריך למשתמש במספר שפות
3 x פודים להחלפה

LG סוללת 3000mAH

60.00

סוללה חזקה ואיכותית במיוחד של חברת LG.

מבצע: 2 סוללות ב-110 ש”ח בלבד

ג’סטפוג מיניפיט ערכה למתחילים Justfog Minifit Starter Kit

89.00

זה הזמן לעבור לעישון חכם – סיגריה אלקטרונית הפועלת עם פודים, לנוחות מירבית בכיס שלכם.

SMOK Nord Kit סמוק נורד – קיט

139.00

סמוק הידועים יוצאים במגוון סדרות של עטי אידוי – אחת מהן היא סדרת הנורד. סדרה איכותית ויפהייפיה עם סוללה חזקה במיוחד כדי שתוכלו לאדות גם בלי הפסקה!

סיגריה אלקטרונית ZERO – וופורסו רינובה זירו Vaporesso Renova

90.00

זה הזמן לעבור לעישון חכם – סיגריה אלקטרונית zero הפועלת עם פודים, לנוחות מרבית בכיס שלכם.
מחפשים את הסיגריה האלקטרונית הבאה שלכם? אנו מזמינים אתכם להכיר את דגם ג’סטפוג מיניפיט אדום, שמוגש לכם בערכה למתחילים – Justfog Minifit Red Starter Kit – הכוללת את כל מה שצריך כדי להתחיל לאדות, להטעין את הדגם בכל מקום, לנקות, ואף מדריך הדרכה למשתמש.

מיתרונותיה הרבים של הוופורסו רינובה זירו: מאריכה חיים בזכות גוף החימום שלה, שליטה טובה בטמפרטורה ו-3 מצבי הספק שונים. מתלבטים? דברו איתנו לקבלת ייעוץ מקצועי!

סיגריה אלקטרונית zero

Vaporesso XROS Pod Kit וופורסו אקס-רוס קיט

120.00

וופורסו במוצר חדש, קטנטן ומדויק – ה-XROS, הוא עט אידוי חדשני ואיכותי.