קפסולות JUUL אחראיות למהפכה שכבשה את אמריקה - טבק עבודי

Juul קפסולות ג'ול

הסיגריה האלקטרונית מבית היצרנית האמריקאית JUUL, היא הדבר הלוהט ביותר בסצנת הסיגריות האלקטרונית כיום ובאמריקה – כבר כבשה מזמן את השוק בסערה. ה-JUUL הפכה בתוך חודשים ספורים בלבד, לסנסציה חברתית-תקשורתית – ובעיקר בגלל הפרסום לו זכתה בעקבות השימוש הנרחב בה בבתי בספר באמריקה.

הג’ול היא סיגריה אלקטרונית זעירה, המאפשרת ייצור של אדים עשירים בטעם ובניקוטין, באמצעות שימוש החברה במיכלים סגורים הניתנים להחלפה ומכילים, בין השאר – מלחי ניקוטין במינון גבוה במיוחד. מינון הניקוטין האגרסיבי – הוא למעשה האחראי הישיר לחלק גדול מהצלחה של JUUL, שכן הצליחו לשלב מערכת חימום חדשנית המאפשר מיצוי יעיל של המלחים הללו בטמפרטורה אחידה ובמידות קטנות במיוחד.

Juul קפסולות ג'ול

סיגריה אלקטרונית Juul קפסולות

ה-JUUL משתמשת במנגנון סגור עבור החלפה וטעינה של נוזלי-האידוי. הערכה הבסיסית של ה-JUUL מגיעה עם מבחר טעמים, כל אחד בקפסולה משלו – או כמו שהאמריקאים אומרים – “פוד”. הפודים הללו מלאים בנוזל סמיך במגוון טעמים טבק, מנטה, מנגו, טבק וניל ואפילו קרם ברולה.

הנוזל המצוי בפודים הוא למעשה תרכובת נוזלית של ניקוטין על בסיס מלח, המעורבבת בתהליך מוקפד של בקרת איכות. הנוזל פותח במשך שנים, כאשר ישנה מטרה אחת ברורה: לגרום למעשנים את אותו סיפוק לו הם רגילים, בעת המעבר מסיגריות רגילות ל-JUUL. עוד בנוזל נוכל למצוא גם את הפרופילן גליקול ואת הגליצרין, בהן כלל יצרניות נוזלי-המילוי משתשמשות עבור הסיגריות האלקטרוניות והמודים שלהן. בנוזל זה משתמשים רבות בתעשיות התרופות, היופי והמזון ובתעשיות דומות נוספות.

עם זאת, הנתון החשוב באמת כאשר מדברים על ה-JUUL הוא הניקוטין. הפודים של ג’ול מכילים כ-5% ניקוטין – פי שלושה מהכמות המקסימלית המותרת באיחוד האירופי – ומסיבה זו אסרו באיחוד על שיווקו באירופה. ריכוז הניקוטין בג’ול נמצא שווה ערך לכ-59 מ”ג ניקוטין למיליליטר, בעוד שהריכוז הנפוץ בסיגריות אלקטרוניות כיום (2018) הוא 6-30 מ”ג למיליליטר.

Juul קפסולות ג'ול

Juul קפסולות – מה הטעם שלכם?

הניקוטין הוא חומר ממריץ שמגיע מצמח הטבק. ולמרות השימוש בניקוטין ברמת טיהור גבוהה ביותר לפי תקנות ה-USP (איגוד הרוקחות האמריקאי) – המינון הוא גבוה ובכך מסייע להפסקת עישון בקרב מעשנים – גם הכבדים ביותר.

קפסולות Juul מאפשרות מגוון טעמים רחב, בשילוב עם האדים הסמיכים, הטמפרטורה האחידה והעיצוב המנצח – מאפשרים ל-JUUL להיות הסיגריה האלקטרונית שכבשה את אמריקה בתוך חצי שנה. את ה-JUUL ניתן להשיג אצלנו בטבק עבודי, באחד מסניפינו הפזורים במרכז הארץ, או באמצעות החנות הוירטואלית שלנו.

כמו כן – אצלנו בחנות תוכלו למצוא מגוון רחב של סיגריות אלקטרוניות מהיצרניות הטובות בעולם, נוזלי-מילוי מובילים ועוד ציוד עזר רב לעישון ואידוי.