Mi Pod טבק עבודי בכל עיצוב שתרצו

Mi-Pod או Mi-one – ב-Mi כדאי לבחור?

למרות כי מקובל לחשוב שהסיגריה האלקטרונית היא מוצר חדשני ומהפכני – הרעיון מאחורי הסיגריה האלקטרונית, שכב רשום על נייר במשרד הפטנטים האמריקאי כבר מאמצע שנות ה-60. בימים ההם, הסיגריות היו פופולאריות מאוד ונחשבו לסמל סטאטוס, ובהיעדר מודעות עולם הרפואה לסכנות הכרוכות בעישון – ריח הטבק נכח כמעט בכל מקום ציבורי.

למרות שהמכשיר הזה קיבל את התואר “סיגריה”, זהו בעצם מכשיר אידוי המתאים לנוזלים מסויימים, כשלרוב הייצרנים של המכשירים עצמם הם גם המשווקים של נוזל המילוי. הנוזל מחומם לטמפרטורה קבועה באמצעות גוף חימום זעיר המונע ע”י סוללת ליתיום-יון זעירה. כאשר החומר מתחמם – נפלטים אדים מסויימים בטעמים שונים ומגוונים אותם תוכלו למצוא גם אצלנו.

ישנו מגוון טעמים רחב, וכל טעם ניתן להשיג בריכוז ניקוטין שונה, שכן זהו החלק החשוב אשר עוזר לרבים להפסיק לעשן. נוכחות הניקוטין כמעט ואינה מורגשת בריח ובטעם, הן לפני והן לאחר השאיפה – רוב הנוזלים האיכותיים יספקו טעם מרענן וארומתי.

Mi-Pod או Mi-one – ב-Mi כדאי לבחור?

Mi Pod – הסיגריה האלקטרונית שכבשה את אמריקה

ה-Mi Pod הוא מכשיר הדגל של היצרנית Smoking Vapor האמריקאית. מאז השקתו לפני כשנה, כבר זכה לביקורות אוהדות רבות והוכתר על ידי מבקרים רבים כסיגריה האלקטרונית הטובה ביותר. כיום – הוא ללא ספק האיום הגדול ביותר של ה-JUUL המוכרת לכולנו בתור הסיגריה האלקטרונית שכבשה את אמריקה בתוך חצי שנה.

כשמסתכלים על ה-Mi Pod, קשה להתעלם מהעיצוב הלא-שגרתי הזה, שלא מזכיר כמעט שום מותג מתחרה אחר. בסיס המכשיר (קוביה) הוא המקום בו הסוללה, האלקטרוניקה וגוף החימום יושבים. בחלקה העליון של הקוביה הזאת, ישנה פיה פלסטית קטנה שמשמשת גם לשאיפה, וגם למילוי נוזל. אלה למעשה שני החלקים הנעים היחידים ב-Mi Pod כך שזהו מכשיר פשוט מאוד ואינטואטיבי.

מידותיו של המכשיר מאפשרות לו להיכנס בנוחות גם לכיסים הקטנים ביותר, וצורתו מקלה על השימוש בו. ה-Mi Pod, בדומה ל-Mi One עליו נדבר בהמשך – מגיע בעשרות עיצובים שונים ומשונים ככה שבהחלט אפשר להעניק לו 10 נקודות על סטיילינג.

בחלקו הפנימי, יש נורת לד המאירה את פיית השאיפה השקופה למחצה בזמן שאיפה והדלקה של המכשיר בשלושה צבעים שונים המחווים את מצב הסוללה: כחול – סוללה טעונה במלואה, סגול – 50% ואדום – עבור מצבים בהם נשארו שאיפות אחרונות למחזור הטעינה הנוכחי. הפיה עצמה נשלפת ומכילה גם מיכל של 0.2 מילי-ליטר הניתן למילוי חוזר – ומתחברת למכשיר בקלות באמצעות זוג מגנטים הנמצאים בתחתית הפיה. האופציה למילוי המיכל בנוזל באופן עצמאי היא חסכונית הרבה יותר (פי 10) בהשוואה לסיגריות אלקטרוניות כמו ה-JUUL שעובדת רק עם מיכלים סגורים שיוצרו ע”י החברה.

Mi-Pod או Mi-one – ב-Mi כדאי לבחור?

אדים סמיכים ועשירים – Mi Pod

בצד המכשיר נוכל לראות את חיבור ה-USB לטעינה, ומתחתיו את כפתור הכיבוי וההדלקה. למרות שזהו כפתור קטן יחסית ולא מאוד נוח, השימוש בו מועט שכן ה-Mi Pod מגיע עם מערכת אוטומטית המחממת את הנוזל רק בזמן שאיפה. פרט לעיצוב החדשני, ה-Mi Pod מציע סוללת ליתיום איכותית בנפח 950 מילי-אמפר, המאפשרת טעינה דרך חיבור ה-USB בזמן השימוש. גוף החימום עובד בזרם של כ-15 אמפר ובמתח של 4.2-3 וולט – כך שזמן השימוש יהיה ארוך במיוחד, כמעט פי 4 ממתחרות כמו JUUL.

ה-Mi Pod מתאים גם לשאיפה ישירה מהריאות (כמו נרגילה) או לשאיפה קטנה מהפה (כמו סיגריה). בשני המקרים – ה-Mi Pod מספק אדים סמיכים וטעימים אם כי השימוש בו מהנה יותר בשאיפות ארוכות ומתונות. ה-Mi Pod מצויד גם במערכת למניעת דליפות, כך שהנוזל לא יגיע לכם לשפתיים כמו בהרבה סיגריות אלקטרוניות אחרות.

Mi-Pod או Mi-one – ב-Mi כדאי לבחור?

Mi One האח הוותיק של ה-Mi Pod

ה-Mi One, כשמו – הסיגריה האלקטרונית הראשונה מבית Smoking Vapor. גם עבור ה-Mi One בזמנו נשמעו תשואות רבות מצד הקהל ומגזיני הביקורות, על העיצוב החדשני שלו ועל איכות האדים המרשימה. בשל המחיר המצחיק שלו, הפך ה-Mi One לסיגריה אלקטרונית משתלמת ביותר בשוק בו יש אלפי דגמים שונים וזכה באהבת הקהל.

למרות שהגימור המסיבי גורם לו להראות גדול ומגושם, זהו מכשיר קטן שיכול להעלם בקלות בכף יד סגורה. עם זאת, למרות שה-Mi One קטן יותר במידותיו מה-Mi Pod – מיכל הנוזל שלו גדול יותר (0.35 לעומת 0.2 מיליליטר).

למרות ששני המכשירים דומים מאוד מבחינה עיצובית, ה-Mi One משתמש בחלקים סטנדרטים יותר בתעשיית הסיגריות האלטרקוניות כמו אטומייזר ופיה ניתנת להחלפה. בחלקו העליון של המכשיר במקביל לפיית השאיפה – ישנו וסת המאפשר את שינוי כמות האוויר שנכנסת לכם באדים וכך גם לשלוט בהתנגדות לשאיפה.

ה-Mi One מגיע עם כפתור הפעלה לכיבוי והדלקה של המכשיר, שכן גם כאן מנגנון החימום מופעל בעת שאיפה. גם כאן הכפתור מאיר בצבעים שונים בהתאם למצב הסוללה – שבהשוואה ל-Mi Pod חזקה יותר (1100 מילי אמפר).

Mi-Pod או Mi-one – ב-Mi כדאי לבחור?

Mi Pod או Mi One – עניין של טעם

שני המכשירים שראינו כאן מבית היצרנית Smoking Vapor המאריקאית קאוים לשבחים ולהערכה רבה. מערכת האידוי מספקת אדים עשירים וטעימים כמו המודים הגדולים, אך במחיר שפוי ובעיצוב קומפקטי ומרענן.

שני הדגמים הללו מציעים פשטות ונוחות בשימוש ככה שהם יתאימו לכל אחד. העיצוב הדיסקרטי מאפשר לשניהם להיות ניידים בערך באותה במידה וההבדל העיקרי פה הוא המנגנון והתאימות לתעשיה – בעוד ה-Mi Pod הוא מערכת סגורה עם חלקים נעים בודדים, ה-Mi One יכול לשמש כמעין מוד המתאים לסלילים נוספים.

ההבדלים בין שני הדגמים הם מינוריים, כך שכל מה שנותר לכם הוא להחליט מי קורץ לכם יותר. את ה-Mi One וגם את ה-Mi Pod ניתן להשיג באחד מסניפי הרשת שלנו, או שתוכלו לרכוש אותו עם משלוח עד הבית באמצעות החנות המקוונות שלנו.