טבק עבודי » RealLeaf

מציג את כל 6 התוצאות

הצג סרגל צידי
מספר מוצרים בעמוד 12 24 36
RealLeaf אורגני
סגור

RealLeaf Organic ריליף אורגני

35.00
תחליף לטבק. תערובת ייחודית של עלי פטל, מרשמלו ומולין. קצוץ היטב ויעיל כתחליף לקססה שלכם. משקל: 30 גרם
RealLeaf דמיאנה
סגור

RealLeaf Damiana ריליף דמיאנה (לבן)

35.00
תחליף לטבק. תערובת ייחודית של עלי פטל, מרשמלו, מולין ודמיאנה. קצוץ היטב ויעיל כתחליף לקססה שלכם. משקל: 30 גרם
RealLeaf טרפנים
סגור

ריליף טרפנים – RealLeaf Terpenes

39.00
ריליף טרפנים - סדרת הטרפינים היא סדרה מיוחדת במינה! טרפינים הם חלקים בצמח האחראים על הריח והטעם של הצמח - בסדרה זו, נלקחו טרפינים מזנים שונים של קנאביס, ללא THC, ללא CBD. משקל: 20 גרם
RealLeaf Addon ריליף פארש
סגור

ריליף פארש – RealLeaf Addon

35.00
תחליף לטבק. תערובת טרפינים. קצוץ היטב ויעיל כתחליף לקססה שלכם. משקל: 20 גרם
RealLeaf Tobacco Substitute ריליף תחליף טבק
סגור

ריליף תחליף טבק ללא ניקוטין – RealLeaf Tobacco Substitute

35.00
תחליף לטבק. תערובת ייחודית של עלי פטל, מרשמלו, מולין ודמיאנה. קצוץ היטב ויעיל כתחליף לסיגריות וטבק. משקל: 20 גרם

ריליף – Real Leaf – תחליף טבק וניקוטין רב אפשרויות

 נתחיל עם היכרות קצרה:

Real Leaf – ריליף הוא תחליף טבק של חברת RealLeaf (ריליף הרבס), אשר משווק בארץ במגוון גרסאות.

Real Leaf משלב חומרים צמחיים שמיועדים לעישון, ואינו מבוסס על טבק. תודות לכך, הוא עשוי להיות בשימוש לכמה מטרות. האחת, היא כמובן גמילה מטבק. בנוסף, השימוש בכך יכול להיות עבור סיוע לגמילה מעישון בכלל. גם מי שמעוניין להמשיך לעשן, יכול להשתמש בתחליפי טבק כאלה לשם המשך, אך תוך צמצום צריכת הטבק (שכולל ניקוטין ממכר). מבחינת אופי חוויית העישון, שימוש בתחליפים אלה לא מלווה בתחושת “שריפה”.

Real Leaf חוות דעת

מאחר שהמוצר כבר מוכר בשוק מזה מספר שנים, קל להשיג על ריליף חוות דעת שונות. עוד יותר קל, פשוט לנסות. מהניסיון שלנו, צרכנים שהתנסו במוצר מעידים שמדובר במוצר בטוח, נוח לשימוש, המהווה תחליף נהדר לטבק.

האם Real Leaf מזיק?

קראו את הרכיבים שמוזכרים כאן בהמשך ותראו שהם רכיבים צמחיים טבעיים. יש אפילו גרסה אורגנית! אמנם, ידוע שבכל שאיפת עשן יש סיכונים בריאותיים, אך שאלה חשובה היא, מה החומרים ששורפים לשם עישון? אם מדובר בחומרים דוגמת טבק, החומר עצמו הוא מקור לנזקים מיוחדים וישנם תחליפי טבק אשר מצמצמים סיכונים כאלה.

Real Leaf מחיר

כמה דוגמאות למחירים, הן 35 ש”ח לשלושים גרם של RealLeaf Organic ריליף אורגני, 35 ש”ח לעשרים גרם של ריליף טרפנים – RealLeaf Terpenes ו-40 ש”ח לשלושים גרם של RealLeaf Damiana ריליף דמיאנה.

 Real Leaf נקודות מכירה

ניתן להשיג ריליף בסניפי רשת טבק עבודי. דיזנגוף 271 תל אביב (טלפון 03-639-4959), ביאליק 7 רמת-גן (טלפון 03-673-8389) ובאבן גבירול 68 תל אביב (טלפון 03-509-3373).

ריליף דמיאנה

Real Leaf Wild Damiana היא תערובת תחליף טבק, אשר מורכבת מפטל, מרשמלו ומולין. אז מה יש לנו כאן? עלי פטל מספקים ארומה מיוחדת ונעימה. מבחינת העישון, יתרון נוסף שלהם הוא ביכולת להידלק טוב.

מרשמלו? כן מרשמלו! עוד לא עישנתם מרשמלו? לא, לא מדובר על העגולים הרכים האלה שצולים על האש, אשר עשויים בעיקר מסוכר, חומרי טעם ועוד דברים “בריאים” שכאלה. כאן אנחנו מדברים על עלים של הצמח, שמהתמצית שלו היו עושים במקור את המרשמלו. קוראים לזה נטופית רפואית.

ומה זה מולין? Mullein הוא צמח שנקרא בעברית בוצין. לעלי הבוצין יש שימושים רפואיים שונים. בהקשר תערובות עישון, הוא מספק עשן “חלק” וקל ולכן משמש במקרים רבים כבסיס לתערובת.

יש עוד רכיב אחד והוא יוצא הדופן כאן (ביחס לכמה תערובות ריליף אחרות) – דמיאנה. Damiana מוכר ברפואת הצמחים בזכות השפעות שונות, דוגמת חיזוק של הגוף. בעישון הוא מספק השפעות שונות, כולל אפקט מרגיע.

לתבל בעוד טעם וריח – ריליף טרפנים

ריליף טרפנים הוא תחליף טבק עם “חומרי טעם וריח” צמחיים טבעיים (“טרפנים” / “טרפינים”), מזני קנאביס שונים. כל זאת, ללא  THC(הרכיב בקנאביס שאחראי להשפעה הפסיכואקטיבית) או CBD (רכיב אחר, שאחראי להשפעות רפואיות בעיקר). Terpene הוא למעשה לא בדיוק חומר, אלא מולקולה אורגאנית. השפעתו הכללית, היא תוספת ארומה מיוחדת לתחליף הטבק שבו אתם משתמשים.

ויש גם אורגני

Real Leaf Organic הוא תחליף טבק אשר עשוי מתערובת עלי פטל, מרשמלו ומולין ומגיע במשקל של 30 גרם. המיוחד כאן, הוא כמובן שתרכובת Real Leaf 100 Organic מבוססת על צמחים שגודלו בצורה אורגנית. משמע – לפי סטנדרטים ידועים, של הימנעות משימוש בחומרי הדברה, דישון וכדומה, שהם לא טבעיים או מזיקים. בארץ אגב, נושא הגידול האורגני מוסדר בחוק (“חוק להסדרת תוצרת אורגנית, התשס”ה-2005”).