באלי שאג – טבק איכותי, תוצרת סקנדינביה

עולם העישון והגלגול בישראל כולל טרנדים ומגמות שסוחפים אליהם אינספור משתמשים. טבק מסוג באלי שאג (Bali Shag) הוא ללא ספק אחד הלהיטים הגדולים של השנים האחרונות. המותג מציע כמה תערובות מומלצות ועמוסות יתרונות, המספקים חוויית עישון יוצאת דופן. הנה כל מה שחשוב שתדעו עליו, על הסוגים העיקריים שלו ויתרונות הרכישה שלו דרך טבק עבודי.

קווים לדמותו של טבק לגלגול באלי שאג

באלי שאג היא תערובת טבק לגלגול בסגנון הולנדי מסורתי, תוצרת סקנדינבית (תוך שיתוף פעולה עם חברה ישראלית, שימו לב). תערובת זו אהובה מאוד בארצות הברית, במדינות מערב אירופה ובשנים האחרונות גם בישראל. התערובת משלבת בין טבק כהה מסוג Burley, הבולט בעלים הדקים שלו, לצד טבק בהיר מסוג וירג’יניה. הטבק נחתך באמצעות משי עדין (Shag). עובדה זו, יחד עם החיתוך המדויק והמוקפד של הטבק, מקלים על השימוש בו בצורה של גלגול ידני.

ניתן למצוא מגוון רחב של באלי שאג סוגים. גרסאות שונות שלו נחשבות לעדינות בכל קנה מידה, אולם תמצאו גם טבק שהוא בינוני או אפילו חזק. הטבק מגיע במשקלים שונים, לרוב 40 גרם או בחלק מהמקרים 35 גרם, כאשר שילוב הרכיבים הוא ההבדל העיקרי בין הסוגים השונים.

בדומה למוצרים מקבילים אחרים בעולם העישון, גם כאן האבחנה בין המוצרים השונים נעשית על פי גוון החפיסה שלהם. למשל:

  • לבן – תערובת קלאסית של טבק כהה וטבק וירג’יניה, הנחשבת לקלה במיוחד
  • צהוב – תערובת המשלבת את טבק וירג’יניה עם טבק קנטאקי ובלאקפילד, בסטייל אירופי עדין. התוצאה היא תערובת בעלת טעם עדין יחסית
  • כחול – מבוסס על תערובת אמריקאית עדינה, ומשובחת, של טבק וירג’ינה בשילוב טבק מסוג קנטאקי
  • אדום – תערובת זו, בדרגת חוזק בינונית, מבוסת בעיקר על טבק וירג’יניה. מאופיינת בחיתוך עדין
  • ועוד

שורה ארוכה של יתרונות

אין צל של ספק שבאלי שאג הוא מותג איכותי של טבק, יש שיגידו אף מותג פרימיום. אחת הסיבות לרמה המשובחת של באלישאג נוגעת לצורת החיתוך של גבעולי עלי הטבק, שמוצאים ונחתכים בעבודת יד.

במקרה הזה האיכות בהחלט לא באה על חשבון המחיר, שעה שהעלות של טבק מהסוג הזה נחשבת לאטרקטיבית באופן יחסי, ואף נמוכה מאשר סיגריות אחרות אותן משווקים בקופסאות קשיחות דומות.

ברמה הכללית אפשר לטעון שבאלי שאג הוא מותג שמצליח לשלב בצורה מצוינת בין טעם טבעי ועשיר, חיתוך איכותי המקל על השימוש ומחיר נוח במיוחד.

בא לכם להזמין אצלנו באלישאג

מעוניינים לרכוש פקט באלי שאג? זקוקים לייעוץ ולהכוונה? טבק עבודי נמצאת שם עבורכם כבר עשרות שנים. אנחנו מציעים את כל דגמי הטבק הפופולריים, המבוקשים והאהובים ביותר בישראל ובעולם, וכמובן שגם את קולקציית המוצרים שבאלי שאג מציעה עבורכם.

נשמח להעניק לכם ייעוץ מקיף בדרך למציאת הטבק המושלם עבורכם ולהציע לכם את המוצרים במחירים שווים לכל כיס – כולל אפשרות להזמנה דרך האינטרנט ולמשלוח עד פתח הבית שלכם.

מציג את כל 3 התוצאות

BaliShag Flower באלישאג פלאוור תערובת טבק לגלגול ופרחים כחולים

98.90

BaliShag באלישאג טבק לגלגול במגוון טעמים

98.90

נייר גלגול BaliShag באלישאג קטן

1.00