גראס (קנאביס) משמש כיום אנשים רבים – בעיקר למטרות רפואיות. מיוחסות לו מגוון סגולות, ביניהן הפחתת כאבים, הרגעה, הקטנת חרדות, שיפור מצב הרוח ועוד. הבעיה היא שחלק גדול מהאנשים אינם יודעים בדיוק כיצד להשתמש בקנאביס על מנת למקסם את ההשפעה החיובית שלו על הגוף והנפש שלהם, ולהקטין את הצדדים החיוביים פחות. הפתרון נמצא, פעמים רבות, ברכישה של מכשיר אידוי לגראס.

מה עושה מכשיר אידוי לגראס?

מכשיר אידוי של גראס, כפי שניתן בוודאי להסיק משמו, מאפשר לכם לצרוך את הגראס בצורה של אדים – ולא בדמות עשן, כמו במכשירי הבעירה למיניהם. מחקרים רבים שנערכו ברחבי העולם בשנים האחרונות מצביעים על כך ששיטת האידוי היא המומלצת ביותר לצריכה של קנאביס למטרות רפואיות, ולו מכיוון שהיא מאפשרת למצות את תום את החומרים הפעילים והרכיבים שמקנים לגראס את האפקט החיובי שמייחסים לו. בעיקר מדובר כאן בקנבינואידים, בטרפנים ובפלאבונואידים, לכל אחד מהם סגולות רפואיות מגוונות כאשר ממצים אותם עד תום.

בפועל, וופורייזר גראס מבוסס על חימום התפרחת לטמפרטורה שתהיה גבוהה מספיק על מנת ליצור את האדים, אבל לא גבוהה מדי כדי שלא ייווצרו העשן ותוצרי הבעירה השונים. למרות שלכל תפרחת עשויים להיות חוקים משלה, ולמרות שהבעירה תלויה גם במשתנים כמו דרגת הלחות של הצמח, ניתן לטעון באופן גס שטמפרטורת האידוי האידיאלית עבור גראס נעה לרוב סביב 170 ל-220 מעלות צלזיוס. שימו לב שככל שהטמפרטורה עולה כך מתווספים עשן וחומרי בעירה, דוגמת פחמן דו חמצני, שמבטלים חלק מההשפעות של הגראס, משפיעים על הטעם שלו ועלולים לטמון בחובם סיכון לנזקים שונים למשתמש.

דגשים בבחירת מאדה גראס

כיום תוכלו למצוא וריאציות שונות של מכשיר אידוי גראס, כשנדמה שהמבחר רק עולה משנה לשנה על רקע הגדלת הביקוש למכשירים ופיתוחים טכנולוגיים כאלה או אחרים. דוגמה מובהקת לכך היא טכנולוגיית החימום של המכשיר, בה אנחנו עדים לכמה שינויים מהותיים בשנים האחרונות.

בשנים עברו, ההתבססות בשדה המשחק של מכשיר אידוי לגראס הייתה בעיקר על השיטה המסורתית של הולכה, כלומר, חימום ישיר של התפרחת הנעשה על ידי גוף החימום. בשיטת חימום ההסעה, האוויר החם נע דרך תערובת הצמח ומחמם אותה, מה שמונע את הסיכויים לבעירה ולשריפה (החומר לא בא במגע ישיר עם גוף החימום) ותורם לאידוי אחיד וארומטי במיוחד. תוכלו למצוא גם מכשירים היברידיים, המשלבים בין שתי צורות החימום שלהלן.

אבחנה נוספת שחשוב לבצע היא בין מכשיר אידוי נייד לבין מכשיר נייח. לכל בחירה כאן יש את היתרונות משלה. וופורייזר נייח מציע בדרך כלל אידוי באיכות גבוהה יותר, עם מכשירים אמינים המשמשים לאורך זמן, אולם עשוי להיות קשה לשלב אותו בשגרת החיים. לעומת זאת וופורייזר נייד כן ניתן לנשיאה ולשימוש במקומות שונים, אם כי בחלק מהדגמים (אבל לא בכולם) טיב האידוי הוא מעט מוצלח פחות בהשוואה למכשירים הנייחים.

אז איך בוחרים מכשיר לאידוי גראס?

יש שימליצו לבחור מכשיר אידוי לגראס רק לאחר התנסות בו, או לכל הפחות הבנה של היתרונות שלו ביחס למוצרים אחרים באותה קטגוריה. כמובן שעליכם לראות בדיוק מיהו המותג שעומד מאחורי המכשיר, תוך שאיפה לבחור במכשיר אידוי של אחת השחקניות הבולטות בתחום. מכשירים אלו פשוט עושים את עבודתם בצורה מוצלחת יותר ונחשבים לאמינים פי כמה, כך שההשקעה מחזירה את עצמה מהר מאוד.

אתם מוזמנים לעבור על קטלוג מכשירי האידוי של טבק עבודי, המשווקת מוצרי אידוי ועישון כבר למעלה מ-40 שנה, ולפנות לחנות לקבלת ייעוץ והדרכה. הרכישה עצמה יכולה להתבצע בסניפים או דרך אתר האינטרנט של טבק עבודי, עם אפשרות לקבלת משלוח מהיר עד הבית בתום תהליך הרכישה.