לא צריך להסביר לכם מדוע ולמה סיגריות אלקטרוניות הפכו ללהיט עצום בישראל בשנים האחרונות. יש שורה ארוכה של סוגים ודגמים, ביניהם כאלה שמשנים את חוקי המשחק בתחום. פאף בר (Puffbar) הוא מוצר כזה בדיוק. המדובר הוא בסיגריה אלקטרונית חד פעמית המיועדת למספר בלתי נתפס של שאיפות ומציעה חוויה מלאה בכל אחת ואחת מהן. לא פלא לכן שהיא כבשה את העולם בסערה בשנים האחרונות, ומגיעה עכשיו גם לישראל ולטבק עבודי.

חוויה חד פעמית

פאף בר היא סיגריה אלקטרונית לשימוש חד פעמי, אבל אין ספק שהשימוש בה בכל פעם הוא מהממושכים ביותר שיש. סיגריה אחת מספיקה ללא פחות מ-300 שאיפות, בסופם ניתן להשליך את הסיגריה כלאחר כבוד לפח האשפה. כדי לסבר את האוזן, מדובר כאן בכמות שאיפות אותה ניתן להשוות לכמות המקבילה של מספר חפיסות סיגריות.

השילוב הזה מסביר מדוע סיגריית puffbar מתאימה למכנה משותף רחב של משתמשים: מעשנים מזדמנים, אנשים שתדירות העישון שלהם נמוכה, אנשים ששומרים את העישון שלהם לנסיבות חברתיות (נניח מפגש עם החבר’ה) או כאלו שנמצאים בעיצומו של תהליך גמילה מעישון. מעצם ההתבססות שלהם על סיגריה אלקטרונית חד פעמית, נמנע מהם הצורך לרכוש פעם אחר פעם מילוי ותמציות נוזל עבור הסיגריה, לדאוג לניקוי או לתחזוקה שלה באופן שוטף וכן הלאה. מקבלים כאן מקסימום נוחות במינימום מאמץ, דרישת חובה של לא מעט מעשנים.

בדומה לסוגים אחרים של סיגריות אלקטרוניות, גם במקרה זה אפשר ליהנות מהיתרונות הטבעיים של האידוי. כידוע, סיגריות אלקטרוניות מבוססות על אידוי של הטבק או תחליפיו, במקום שריפה שלהם כפי שמאפיין סיגריות לעישון. המשמעות פשוטה: הסיגריות האלקטרוניות מוציאות את העשן ורבים מהחומרים הרעילים שבסיגריה מהתמונה, מה שהופך אותן – על פי מספר לא מבוטל של מחקרים – לבריאות יותר לשימוש. הצריכה של סיגריות אלקטרוניות נעימה יותר מכיוון שהן מונעות מאיתנו את הריחות המזוהים עם העישון בדרך ה”מסורתית”, מה שמקל כמובן הן על המעשנים והן על הסביבה הקרובה שלהם.

חיסכון כלכלי לאורך זמן

סיגריה אלקטרונית puffbar מגיעה עם תג מחיר של כמה עשרות שקלים בלבד. עובדה זו מסבירה מדוע בטווח הארוך, הצטיידות בה היא החלטה כלכלית נבונה. אם נחזור לסוגיית 300 השאיפות ולהשוואה בין סיגריה אלקטרונית חד פעמית זו לבין רכישת חפיסות סיגריה, אין ספק: המחיר הנדרש עבור הסיגריה האלקטרונית צפוי להיות זול יותר מאשר חפיסת סיגריה אחת, על אחת כמה וכמה מספר חפיסות. גם אם משווים את הסיגריה האלקטרונית החד פעמית לסיגריות אלקטרוניות רב פעמיות – ויש היצע מרשים של סיגריות מהסוג הזה – מגלים כי החיסכון הכלכלי נמצא פעמים רבות בפתרונות החד פעמיים. במיוחד אם השימוש בהם הוא ארוך טווח באופן יחסי, כמו במקרה שלנו.

בטבק עבודי אנחנו לוקחים את החיסכון, וגם את הנוחות, כמה צעדים קדימה. אנחנו מספקים עבורכם מגוון מוצרי פףבר במחירים הוגנים ומשתלמים, עם מבצעים מפתים המוצעים חדשות לבקרים. כדי להפוך לכם את החיים לפשוטים הרבה יותר הקמנו את האתר, בו תוכלו להזמין את מכלול מוצרי המותג בלחיצת כפתור ולקבל משלוח עד פתח הבית.

אל תהססו לנסות 

כיום הדרישות ממוצרי העישון עלו, כאשר אנשים מחפשים היצע מרשים של טעמים שמשדרגים עבורם את חוויית האידוי פלאים. סיגריה אלקטרונית Puff bar מציעה עבורכם עושר של טעמים, ביניהם: מנגו, תות בננה, אפרסק אייס, אבטיח אייס, מנטה מתקתק, פטל כחול, ענבים ושלל טעמים אחרים. אתם מוזמנים לנסות ולהתאהב בטעמים המוצלחים, ולגלות בסופו של דבר למה אתם הכי מתחברים. כמובן שהמחיר הנוח של המוצרים מקל מאוד על הצטיידות בכמה שיותר מוצרים שונים, כך שתוכלו לגוון בכל סיגריה אלקטרונית.

ואפרופו ניסוי וטעייה – בהחלט ניתן לרכוש סיגריה אלקטרונית puffbar כדי להבין אם זהו הפתרון האידיאלי עבורכם. אם אתם מעשנים סיגריות טבק ומנסים להיגמל, אבל לא רוצים להיכנס להוצאות המשמעותיות של סיגריות אלקטרוניות עד שתבינו האם הן מתאימות לכם, תוכלו לנסות את הסיגריה החד פעמית בלב שלם. סבירות גבוהה מאוד שתתאהבו בה.

מנסים להבין האם הסיגריות האלקטרוניות החד פעמיות שהפכו ללהיט עצום בעולם יכולות להתאים לכם? מעוניינים לקבל ייעוץ והכוונה? הצוות של טבק עבודי ישמח לעמוד לשירותכם באפיקי התקשורת השונים ולכוון אתכם לעבר המוצרים האידיאליים עבורכם.