רוצים לדעת איך לגלגל בלאנט? כל המידע כאן

כיום ניתן למצוא שיטות גלגול שונות עבור טבק, כל אחת מהן בעלת מאפיינים ויתרונות משלה. בשנים האחרונות, אחת השיטות החמות ביותר בעולם עונה לשם “בלאנט”. למרות שבישראל השימוש במוצר מהסוג הזה לא נפוץ יתר על המידה, הרי שכמו כל דבר שהופך ללהיט בארצות הברית – הצפי הוא שבשנים הקרובות נראה יותר ויותר ישראלים שמעוניינים לדעת איך מגלגלים בלאנט בצורה נכונה ומהירה. כל התשובות והטיפים במאמר הבא.

ניירות גלגול מעולם אחר

במובן הבסיסי ביותר, בלאנטים הם ניירות גלגול העשויים מעלי טבק. ניתן באמצעותו לגלגל סיגריה (בדרך כלל ללא פילטר) וגם מריחואנה, כלומר, ליצור “סיגר” קנאביס. הצריכה שלהם נעשית באופן דומה לעישון של ג’וינט סטנדרטי, אולם החוויה כאן שונה ולדעת רבים משופרת במידה משמעותית.

עקב העובדה שהניירות עשויים מטבק, אתם יכולים לקבל טעם עשיר יותר בשילוב עם עשן בגוון ירקרק המביא להאצה של מהירות ההשפעה. ייתכן מאוד שההשפעה כאן תהיה תוך כמה שניות, או לכל היותר דקות ספורות, מתחילת השימוש. אורך ההשפעה משתנה על פי כמות השאיפות, אולם ברמה הכללית הוא דומה לזה של ג’וינט ממוצע.

זמן הבעירה של Blunt נחשב לארוך יותר. הסיבה העיקרית היא שהשריפה של עלי הטבק נחשבת לאיטית פי כמה לעומת ניירות גלגול דקיקים. כיום תוכלו למצוא מוצרים אשר תוכננו מראש כך שיהיו מגולגלים לבעירה איטית במיוחד. חלק מהם אפילו מנסים בדרך זו, ומצליחים, למשוך לקוחות חדשים.

אחת הסיבות המרכזיות לחוויית העישון שהבלאנט מציע הוא שכיום תמצאו מגוון רחב של ניירות גלגול מבוססי עלי טבק, המגיעים בטעמים שונים: לדוגמה טעמי פירות מפתים, או אפילו שוקולדים. עובדה זו מגדילה עוד יותר את חוויית העישון. ואפרופו טעם – זהו הוא יופי של פתרון עבור אנשים שמשתמשים בטבק אולם לא מעוניינים שהוא יהיה בתוך התערובת שהם מעשנים. חלק מהמוצרים המוצעים כיום בטבק עבודי מגיעים גם עם פילטר עץ, התורם אף הוא לחוויית העישון של לא מעט אנשים.

אז איך מגלגלים בלאנט?

אחת הסיבות לכך שבלאנט עדיין לא הפך בישראל ללהיט עצום כמו בארצות הברית, נוגע לכך שיש עדיין חוסר מודעות לגבי מגוון הניירות הרחב שניתן לרכוש – וכמובן שגם הדרך הנכונה לעשות זאת. בהשוואה לסוגים אחרים של ניירות ואופני עישון, הרי שגלגול ניירות אלה נחשב למעט יותר מורכב. עם זאת, חשוב לציין שמדובר כאן במשימה שרק דורשת תרגול מסוים. לאחר מספר שימושים, כבר אפשר לבצע אותה היטב ובצורה מהירה פי כמה.

למרות שייתכן הבדל זעיר באופן הגלגול בהתאם לסוג המוצר בו משתמשים ולגודלו, יש כמה עקרונות בסיסיים שחשוב להקפיד עליהם. הראשון שבהם נובע מכך שניירות הגלגול אינם עשויים מנייר, אלא כאמור מעלי טבק. עובדה זו הופכת אותם למעט קשים יותר, ומסבירה מדוע נדרש טבילה שלהם במים במטרה לרכך אותם מעט. ייתכנו כמה ניסיונות עד שתגיע לרמת ההרטבה המתאימה לכם ביותר.

לאחר ההרטבה, מגלגלים בתוך העלים את הטבק. שימו לב שיש כאן צורך בכמות גבוהה באופן יחסי של קנאביס. ניתן להיעזר גם במכשיר כמו גריינדרים. בנוסף, כאשר מעשנים בצורה זו מגלים כי טעם פרחי הקנאביס מורגש בצורה מופחתת בהשוואה לדרכים אחרות של צריכה. גם כאן, ניסוי וטעייה לגבי הכמויות והרכיבים השונים הם צעדים הכרחיים בלא מעט מקרים. בשלב הזה ניתן להוסיף את כל אותם רכיבים המגדירים (ולעיתים מגדילים) את חוויית העישון, למשל פילטרים, טעמים או קונוסים. למעוניינים, כאן ניתן למצוא מדריך (באנגלית) המפרט צעד אחר צעד את מלאכת הגלגול. יש שיגידו אומנות הגלגול.

אתם מוזמנים ליצור איתנו בחנות טבק עבודי קשר בכל שאלה הנוגעת למוצרים שאנחנו מספקים ומשווקים. הצוות שלנו ישמח להעניק לכם את כל הדגשים לשימוש נכון בהם, באופן שימקסם עבורכם את חוויית העישון ויאפשר לה להיות בדיוק מה שאתם מצפים ממנה.