סיגריה אלקטרונית ‘רינובה זירו’ היא מכשיר איוד (Vape) גלילי נייד המיועד לאיוד נוזלים ייעודיים, המיוצר על ידי חברת ‘Vaporesso’ המשווקת סדרת מכשירי איוד ניידים מארה”ב. סיגריה אלקטרונית ‘רינובה זירו’ היא מכשיר איוד בעל חיי סוללה ארוכים (650mAH – לעומת ממוצע של 370 בקטגוריה), כאשר גודל המכשיר הכללי נחשב לממוצע בקטגוריה של סיגריות אלקטרוניות – גודל הנקרא לרוב “Thumb size”.

מנגנון החימום שהוא מנגנון הפעולה המרכזי של סיגריה אלקטרונית ‘רינובה זירו’ עובד בתצורה סטנדרטית למכשירי איוד ואידוי ניידים: מנגנון גוף חימום גלילי מוארך המחמם את כל אורכו ורוחבו של תא האידוי, שעשוי מתכת או קרמיקה. תוך תא זה מוכנס נוזל האידוי ובו הוא עובר תהליך של חימום מבוקר לטמפרטורה של עד 280 מעלות צלסיוס בתהליך שממצה ממנו החומרים שקיימים המומסים שקיימים בו וניתנים לשאיפה דרך סילון אדים. תהליך מיצוי באיוד אינו יוצר עשן או בעירה אלא רק גורם לאידוי מים וחומרים צמחיים מתוך נוזל האידוי המתאדה מהחימום, ולכן סילון האדים המופק במהלכו אינו מכיל חומרים מזיקים שעשויים להימצא בתוך עשן שנוצר מבעירת חומר צמחי או אורגני מומס.

מעטה החיפוי החיצוני של סיגריה אלקטרונית ‘רינובה זירו’ עשוי כולו פלסטיק פולימרי קשיח וחסין לשבירה, המצופה בשכבה חיצונית של חומר איטום קרמי תעשייתי שמטרתו למנוע מחום לזלוג החוצה אל ידו של המשתמש. ציפוי קשיח ועמיד זה נועד כדי להגן על המערכת הפנימית של המכשיר: מערכת אידוי חומרים עדינה, שמרכזה בתא האידוי והמשכה בצנרת זכוכית קצרה המורכבת סביבות ומיועדת להובלת אדים המופקים מהנוזל המתאדה. מערכת זו מבודדת בעזרת ציפוי קרמי פנימי דמוי זירקוניה, המסייע לשמור על אחידות הטמפרטורה בכל חלקי המכשיר וחלוקתה השוויונות לאורכו ורוחבו של תא האידוי, וכן מונע שבירה או סדיקה של צנרת האידוי שעלול לגרום לליקוי בפעילות המכשיר ובלחץ האוויר הקיים בתוכו.

חלקה הפנימי של סיגריה אלקטרונית ‘רינובה זירו’ מצופה גם בחומר המשמש לציפוי מחוסן לזכוכית – ציפוי מגן המשמש כדי לספק לסילון האדים המופקים מתא האידוי, דרך להגיע אל פיו של המשתמש בלי לעבור ריאקציה עם מתכת שעלולה לפגוע במורכבותם הכימית, טעמם או ריחם.

מילוי המכשיר בנוזל אידוי, שנמכר בנפרד, מתבצע התהליך פשוט: הסרת מכסה תא החימום, זילוף המיצוי אל תוך תא האידוי והחזרת המכסה למקומו. עבור מילוי הפוד יש להשתמש בבקבוק פלסטיק עם זרבובית או בבקבוק זכוכית עם טפטפת – מוצר המגיע (בנפח 10 מ”ל וללא נוזל מצורף) עם המכשיר. לאחר מילוי המכשיר והמתנה של כ-5 דקות לצורך שקיעת הנוזל, הפעלת מכשיר ‘רינובה זירו’ מתבצעת על ידי לחיצה ארוכה על כפתור ההפעלה הראשי תוך כדי שאיפה ארוכה מהמכשיר. לאחר שהמכשיר דלוק, 5 לחיצות משמשות כדי לכבות אותו.

‘רינובה זירו’ היא סיגריה אלקטרונית ניידת ולא מכשיר נייח, ולכן היא אינה דורשת חיבור לחשמל אלא לצורך טעינת הסוללה שלו – סוללה המכילה עד 2 שעות הפעלה רציפה או 10 שעות של פעילות חלקית בהיקף מצומצם. המכשיר נטען באמצעות חיבור MICRO USB כך שניתן לטעון אותו בכל מקום. כמו כן, במכשיר ‘רינובה זירו’ קיימת אפשרות לבחירה מדויקת של טמפרטורות האידוי וכן שלושה מצבי הספק -9, 10.5 ו-12 וואט.

אורך תקופת אחריות היצרן על סיגריות אלקטרוניות ‘רינובה זירו’ עומדת בממוצע על כשנה, אך היא תלויה במשווק המורשה או ביצרן ממנו נקנה המוצר.

מפרט טכני – סיגריה אלקטרונית ‘רינובה זירו’ (Vaporesso Renova ZERO)

מידות המכשיר: 8 ס”מ / 3.1 ס”מ / 1.35 ס”מ

זמן חימום מלא בשניות: 30 שניות לתחילת פעילות

זמן טעינה מלאה בדקות: 45 דקות טעינה רצופה

קיבולת תא האידוי: פוד בנפח 2 מ”ל

טמפרטורה מקסימלית: 280 מעלות צלסיוס

שיטת מילוי: פודים ניתנים למילוי חוזר

ערכה בסיסית של Vaporesso Renova ZERO – מה בפנים?

הערכה הבסיסית המשווקת עם סיגריה אלקטרונית Vaporesso Renova ZERO כוללת את האלמנטים הבאים:

1 x מכשיר איוד Vaporesso Renova ZERO
1 x מטען וכבל USB לטעינת המכשיר
1 x מדריך למשתמש במספר שפות
1 x פוד מילוי (ללא נוזל מצורף)
1 x בקבוקון מילוי 10 מ”ל (ללא נוזל מצורף)

LG סוללת 3000mAH

60.00

סוללה חזקה ואיכותית במיוחד של חברת LG.

מבצע: 2 סוללות ב-110 ש”ח בלבד

ג’סטפוג מיניפיט ערכה למתחילים Justfog Minifit Starter Kit

89.00

זה הזמן לעבור לעישון חכם – סיגריה אלקטרונית הפועלת עם פודים, לנוחות מירבית בכיס שלכם.

SMOK Nord Kit סמוק נורד – קיט

139.00

סמוק הידועים יוצאים במגוון סדרות של עטי אידוי – אחת מהן היא סדרת הנורד. סדרה איכותית ויפהייפיה עם סוללה חזקה במיוחד כדי שתוכלו לאדות גם בלי הפסקה!

סיגריה אלקטרונית ZERO – וופורסו רינובה זירו Vaporesso Renova

90.00

זה הזמן לעבור לעישון חכם – סיגריה אלקטרונית zero הפועלת עם פודים, לנוחות מרבית בכיס שלכם.
מחפשים את הסיגריה האלקטרונית הבאה שלכם? אנו מזמינים אתכם להכיר את דגם ג’סטפוג מיניפיט אדום, שמוגש לכם בערכה למתחילים – Justfog Minifit Red Starter Kit – הכוללת את כל מה שצריך כדי להתחיל לאדות, להטעין את הדגם בכל מקום, לנקות, ואף מדריך הדרכה למשתמש.

מיתרונותיה הרבים של הוופורסו רינובה זירו: מאריכה חיים בזכות גוף החימום שלה, שליטה טובה בטמפרטורה ו-3 מצבי הספק שונים. מתלבטים? דברו איתנו לקבלת ייעוץ מקצועי!

סיגריה אלקטרונית zero

Vaporesso XROS Pod Kit וופורסו אקס-רוס קיט

120.00

וופורסו במוצר חדש, קטנטן ומדויק – ה-XROS, הוא עט אידוי חדשני ואיכותי.