הסיגריה האלקטרונית שכבשה את אמריקה JUUL - טבק עבודי

ג’ול JUUL סיגריה אלקטרונית – איפה קונים?

הסיגריה האלקטרונית מבית JUUL כבשה את השוק בתוך שנתיים בלבד מהיום בו יצאה לאור וכיום, הסיגריה האלקטרונית מבית JUUL כבר חולשת על כמחצית מנתח השוק האלקטרונית באמריקה. הביקורות בשנה האחרונה לא מפסיקות להגיע כאשר כבר מרבית כלי התקשורת בארה”ב מדברים וסוקרים את הג’ול (JUUL), סיגריה אלקטרונית מהדור החדש.

ה-JUUL היא פרי יצירתם של שני מעצבי-מוצר צעירים המתגוררים ולומדים בניו-יורק. העיצוב האלגנטי והקומפקטי גורם ל-JUUL להראות כמו סיגריה אלקטרונית מן העתיד הרחוק. הגימור הוא מתכתי ואיכותי ועל אף שה-JUUL מגיעה במשקל נוצה, ועל אף מידותיה הקטנות – ניתן להבין מיד כי מדובר במוצר איכותי. העיצוב מתאים לנשיאה בכל כיס (אפילו קטנים במיוחד), וניתן לחבר את המכשיר למחשב בפשטות לצורך טעינה. כלל הנתונים הללו מובילים את הג’ול להיות אחת מבין הסיגריות האלקטרוניות המומלצות ביותר כיום, כאשר באמריקה – היא כבר מעל לחצי שנה שולטת בעניינים.

ה-JUUL יודע בדיוק איך לסדר אתכם באדים עשירים, סמיכים ועסיסיים – פיצוץ של טעם בכל שאיפה ושאיפה. מנגנון החימום החדשני ש-JUUL דאגו לשלב, מאפשר חימום בטמפרטורה אחידה וחסינות בפני דליפת נוזלים דרך פיית השאיפה.

ג’ול JUUL סיגריה אלקטרונית – איפה קונים?

איפה קונים את הסיגריה האלקטרונית של ג’ול?

הסיגריה האלקטרונית הנמכרת ביותר כיום מגיעה בערכה המכילה את מכשיר ה-JUUL, מטעןן ופוד (מיכל מילוי נוזלים) אחד מכל טעם: טבק, מנטה, מנגו וטבק וניל. ה-JUUL היא מערכת סגורה המאפשרת החלפת פודים בלבד, ללא האפשרות למילוי עצמי של הפודים. לכן – ניתן גם למצוא אצלנו בטבק עבודי פודים במגוון טעמים לבחירה.

ג’ול JUUL סיגריה אלקטרונית – איפה קונים?

מעוניינים לרכוש סיגריה אלקטרונית מבית JUUL?

מחפשים לרכוש סיגריה אלקטרונית בתל אביב? – או בפרט, את הסיגריה האלקטרונית של ג’ול? אתם מוזמנים להיכנס עוד היום לאחד מסניפינו הפרוסים ברחבי גוש דן ולהתרשם מקו המוצרים שלנו. אצלנו תוכלו למצוא סיגריות אלקטרוניות, לצד וופורייזרים (מכשירי אידוי), מקטרות, גריינדרים, מיכלי אחסון וכמובן נוזלי מילוי בטעמים ממכרים. בנוסף, אנו מזמינים אתכם לבקר בחנות הווירטואלית שלנו ולהתחדש עוד היום בסיגריה אלקטרונית שתמיד חלמתם עליה.