סיגריה אלקטרונית ג'ול juul לכל דורש - טבק עבודי

JUUL “ג’ול” – סיגריה אלקטרונית לכל דורש

בחודשים האחרונים לא הפסקנו לראות את מרבית כלי התקשורת בארה”ב מדברים וסוקרים את חדירת הג’ול (JUUL), סיגריה אלקטרונית מהדור החדש, לשוק העישון. לפי נתונים סטטיסטיים שנדגמו, מרבית המשתמשים ב-JUUL הם אנשים צעירים, בני עשרה, זאת בעוד החברה ממתגת עצמה באג’נדה הנלחמת בעישון בקרב בני נוער. לכן, אין זה מפליא לראות את תשומת הלב המיוחדת לטרנד חסר-התקדים, בשעה שבבתי-הספר ובמוסדות הלימוד השונים בארה”ב מנסים ללא הרף למגר את התופעה.

הסיגריה האלקטרונית מבית JUUL כבשה את השוק בתוך שנתיים בלבד מיום ההשקה, ובשוק בו קיימות אלפי חברות המציעות רבבות דגמים ונוזלי מילוי שונים ומשונים – הנתונים מרשימים ביותר. כיום, הסיגריה האלקטרונית מבית JUUL כבר חולשת על כמחצית מנתח השוק האלקטרונית באמריקה הצפונית – שוק המגלגל מעל ל-2 מליארד דולר בשנה ולפי תחזיות – עוד יטפס במהלך השנים הקרובות כפי שמומחים צופים עבור הוופורייזרים.

JUUL – האיכויות שכבר הכרנו מ-PAX

JUUL הייתה למעשה היוזמה הראשונה של שני מעצבי-מוצר צעירים מניו-יורק. החברה, שהחלה את דרכה כבר בתחילת שנת 2015, נחשבה כבר אז לאחת ההבטחות הגדולות של השוק. לאחר כבישת השוק האמריקני, מפתחי המוצר עברו לשלב הבא – וופורייזרים (Vaporizers) או בעברית – מכשירי אידוי. מבחינתם – היה זה בלתי נמנע לשלב את הטכנולוגיה שפיתחו עבור הסיגריה האלקטרונית שלהם (JUUL) בוופורייזר המתאים לקנאביס, שכן העשור האחרון הביא עימו ביקוש עצום למכשירי אידוי.

הסיגריה האלקטרונית מבית JUUL היא מעבר לסיגריה אלקטרונית עבור רבים. יש שיגידו שהולך ומתקרבים הימים הזכורים לנו מן העבר – בימים בהן סיגריות היו סמל הסטטוס. עם קמפיין שיווק אגרסיבי ותחילת השיווק הגלובאלי של המוצר, השם JUUL הולך להיתקע לנו חזק בתודעה בשנים הקרובות, ספק אם כטרנד חולף או כמוצר שישנה את פני התעשייה.

JUUL “ג’ול” – סיגריה אלקטרונית לכל דורש

ג’ול- הסיגריה האלקטרונית הנמכרת ביותר בעולם

הסיגריה האלקטרונית של JUUL היא אינה עוד אחת מקו המוצרים הטיפוסי שאנחנו רגילים לראות על המדפים. החל בקונספט ובפרופיל החברה המרשים, דרך העיצוב האינטואיטיבי והקומפקטי ועד לכושר המיתוג והשיווק העומד מאחורי המוצר. כחלק מהאג’נדה של החברה – להילחם בתופעת השימוש בקרב בני נוער, ולהיות קשובים לצרכי הלקוחות למען שילובם במוצרים הבאים. עם זאת – מטרת העל של החברה המוצהרת בבירור באתר הבית שלה – “חיסול תופעת עישון הסיגריות”.

העיצוב האלגנטי והקומפקטי שמזכיר לנו קצת דיסק און קי – גורם ל-JUUL להראות כמו סיגריה אלקטרונית מן העתיד הרחוק. הגימור הוא מתכתי ואיכותי ועל אף שה-JUUL קלילה וכמעט אינה מורגשת ביד – ניתן להבין מיד כי מדובר במוצר איכותי ומהונדס להפליא.

מתחת לעיצוב המרשים מסתררת מערכת בקרת טמפרטורה מן המתקדמות בעולם, השומרת על השאיפות אחידות ומלאות טעם. קפסולות המילוי מכילות כ-0.7 מיליליטר של נוזל, המגיע במגוון טעמים כגון מנגו, מנטה, טבק ורג’יניה ואפילו קרם ברולה.

JUUL “ג’ול” – סיגריה אלקטרונית לכל דורש

הסיגריה האלקטרונית של JUUL – פשוט להפסיק לעשן
אחת מהמשימות החשובות של החברה היא להוביל הפסקה של עישון סיגריות בקרב מבוגרים. לכן- קפסולות נוזלי-המילוי מגיעות עם כ-5% ניקוטין, המאפשר גם למעשנים כבדים לעשות מעבר יחסית קל לסיגריה אלקטרונית. על אף שמרבית ארגוני הבריאות היום טוענים כי אידוי של הנוזלים הללו מזיק לבריאות, JUUL מבטיחים כי מוצריהם עברו תהליך הבטחת-איכות קפדני תוך שימוש בתהליך ייצור וחומרים ידידותיים לאדם.

עם זאת, אלו אחוזי ניקוטין נמוכים יחסית שכן בקפסולה אחת – ישנה כמות השוות-ערך לזאת של כחפיסה שלמה של סיגריות (20 סיגריות בודדות) אך אותה הקפסולה תספק למשתמש מעל ל-200 שאיפות. JUUL מתחייבים שמינון הניקוטין והטעם יישארו עקביים בכל שאיפה, בעזרת מערכת בקרת הטמפרטורה המתקדמת שיש למכשיר.

אז אם גם לכם נמאס מהריח של סיגריות על הבגדים וכפות הידיים, מההוצאות המטורפות על חפיסות סיגריות, או שסתם התאכזבתם מהסיגריה האלקטרונית המסורתית שמכרו לכם באיביי – אנו ממליצים להשאיר עוד היום את הסיגריות בצד ולעבור עוד היום לסיגריה האלקטרונית של ג’ול.