Da Vinci IQ - להשיג אצל - טבק עבודי

וופורייזר Da Vinci IQ

DaVinci IQ – עיצוב לפני הכל

ה-IQ הוא בהחלט מכשיר מרשים ברמה העיצובית. יש לו גוף מוארך העטוף באלומיניום ומגיע במגוון צבעים לבחירה, כשבחזית ישנם 51 לדים זעירים המשמשים כתצוגת LCD של המכשיר. הנדסת האנוש שנעשתה בוופורייזר הזה מורגשת, והעיצוב אלגנטי, ארגונומי ומאסיבי, המקנה למשתמש תחושה בטוחה לשימוש. עם משקל של 145 גרם ועם מידות המתאימות לכל כיס, זהו בהחלט מכשיר אידוי נייד ודיסקרטי שניתן לקחת לכל מקום.

צידי המכשיר שלושה כפתורי שליטה ופתח לטעינה באמצעות מטען USB או מטען-קיר. הפיה הנסתרת ממוקמת בחלקו העליון של המכשיר, וכאשר הופכים אותה מגלים את קשית השאיפה העשויה זירקוניה. בחלקו התחתון של המכשיר נמצא תא האידוי, אשר נפתח בלחיצה ובעל סגירה מגנטית. לצד תא האידוי נחה סוללת 18650 בתא מבודד לחום, הנסגר גם הוא על ידי מכסה תא החימום.

וופורייזר Da Vinci IQ

סוללה

במכשיר זה בחרו DaVinci לשלב סוללת 18650 נטענת הניתנת להחלפה ע”י המשתמש בקלות. האמנם זוהי סוללת 3500 מילי-אמפר קטנה, אך היא מספיקה לכ-80 עד 90 דקות שימוש. היתרון הגדול הוא כמובן היכולת לשלוף ממנו סוללה ריקה, ולחבר סוללה אחרת הטעונה במלואה. כך למעשה – ניתן להשתמש בוופורייזר בלי הפסקה, כל עוד יש לכם סוללה או שתיים נוספות.

סוללות ה-18650 הן סוללות נפוצות מאוד, וניתן לרכוש כיום מטענים ייעודיים לסוללות אלו, ואף סוללות נוספות במגוון חנויות כיום. אנו ממליצים לאלה שמתכוונים לרכוש את ה-IQ, לרכוש גם סוללה רזרבית אחת נוספת ולהאריך את משך השימוש.

וופורייזר Da Vinci IQ

טכנולוגיית החימום של IQ DaVinci

ל-IQ מערכת חימום הולכה, שהיא מבין הנפוצות ביותר בשוק כיום. כלל המכלול הפנימי של הפיה, בנוסף לתא החימום של ה-IQ – עשויים זירקוניה (יש האומרים ברזל קרמי). זהו חומר קשיח, אנטי-מגנטי ועמיד ביותר לתנאי חום קיצוניים, המציע את היתרונות שבברזל עם עמידות הגבוהה של קרמיקה לחום. לאלה מכם שמעדיפים פחות מתא-מלא – DaVinci מציעה למכירה ספייסרים מזכוכית בגדלים שונים, המאפשרים הקטנה יעילה ובטוחה של תא האידוי – שבקיבולת מקסימאלית מכיל כ-0.3 גרם.

כל הנתונים המרשימים הללו מתירים ל-IQ להגיע לטווח טמפרטורות של 120 עד 221 מעלות צלזיוס, ולחווית אידוי מוצלחת במיוחד. מערכת החימום המתקדמת של הוופורייזר המהולל, מגיעה לחום מירבי בתוך 16 שניות בלבד, ובעקבות כך זכתה לאינסוף ביקורות אוהדות מצד אתרים גדולים כמו ה-Rolling stone ו- High Times.

וופורייזר Da Vinci IQ

בקרת טמפרטורה

כפי שכבר סיפרנו במדריך הטמפרטורות שלנו – ישנה חשיבות עצומה לטמפרטורה אליה אנחנו מכוונים את מכשיר האידוי שלנו. קנבינואידים, טרפנים, וחומרים נוספים מתפרחת הקנאביס משתחררים בהתאם לטמפרטורה אליה מכוון תא החימום, ובהתאם לרמת הלחות של התפרחת שלכם. מכאן, שהשליטה בטמפרטורה היא מבין תכונות המפתח של כלל מכשירי האידוי, רק ש-DaVinci בחרו לקחת את זה צעד אחד (או 10) קדימה.

Da Vinci מטעינים למכשירי ה-IQ 4 תוכניות מובנות הנקראות Smart path, המאפשרות חימום הדרגתי של החומר, לפי מספר השאיפות וקיבולת תא האידוי. כך – ניתן למצות את החומר במשך זמן ארוך יותר ובאופן יסודי יותר, באמצעות חימום איטי והדרגתי. טכנולוגית ה-Samrt Path מאפשרת לכל מאדה מתחיל להגיע לרמת הדיוק שמתאימה עבורו, ועבור המשתמשים הוותיקים – אופציה ריאלית להוציא את המקסימום מהקנאביס שלהם.

ה-DaVinci IQ מציע בנוסף גם שליטה מלאה מהסמארטפון באמצעות אפליקצייה ייעודית, בעוד שגולת הכותרת בעניין זה היא לא רק השליטה בלייב על המכשיר, אלא היכולת של המשתמש לעצב לעצמו תוכניות אידוי Smart Path שונות, המתאימות לשימוש האישי שלו.

וופורייזר Da Vinci IQ

DaVinci IQ – אנחנו כבר בחרנו מזמן

ה-IQ הוא מבין המכשירים הנמכרים בעולם, ולאחרונה – גם אנחנו התאהבנו בו. העיצוב הקומפקטי-אלגנטי, טכנולוגיית החימום, והשליטה המדוייקת על רמות החום הופכים אותו למכשיר שיתאים לכל אחד בקלות. הטעם והארומה שמקבלים ממנו לא דומה לשום דבר אחר, ועם אחריות יצרן של 10 שנים וסט אביזרים מכשיר – זהו מכשיר מושלם ואנו ממליצים עליו בחום.