גריינדר בצורת מאפרה

איך בוחרים גריינדר איכותי

חלק בלתי נפרד מתהליך העישון הינו קסיסה או גזירה של העשבים בהם אתם עושים שימוש. אם אתם מעשנים קבועים וגם אם אתם מעשנים לאחר שקיבלתם מרשם ייעודי, לבטח כבר הספקתם לגלות את הדרך המועדפת עליכם ביותר לקסוס או לגזור.

כיום, גם אתם יכולים להיות מטכנולוגיה נפלאה שבאה לידי ביטוי בגריינדרים איכותיים ומשופרים שמאפשרים לכם ליהנות מאיכות טחינה חסרת פשרות, שימוש נוח ומקסימום ניקיון. הגריינדרים קטנים, קלים וניתן לנייד אותם בקלות ממקום אל מקום.

אם פעם השימוש היה באמצעות טחינה ידנית, הרי שכיום ישנו הגריינדר שעושה עבורכם את העבודה במהירות ויעילות. השימוש בגריינדר טוחן את העשבים השונים לכדי מרקם מושלם, כך שתוכלו לצרוך אותם החביבה עליכם ביותר.

איך בוחרים גריינדר איכותי

איך הגריינדר משפר את חוויית העישון?

הגריינדר הינו כלי שבאמצעותו ניתן לטחון ולקצוץ את העשבים שברשותכם. כל דגם מאופיין בתכונות אחרות, כאשר גם ישנם דגמים של גריינדרים המאפשרים לכם להגיע עד לכדי מרקם של אבקה. ישנם לא מעט סוגים של גריינדרים כיום, כאשר מה שמבדיל בין הדגמים הוא לא רק החזות העיצובית, אלא גם עוצמת החיתוך והקיצוץ שבאמצעותה אתם יכולים לצרוך את העשבים השונים בהתאמה מלאה לצרכים שלכם. סכיני החיתוך של הגריינדרים הינם באיכות גבוהה, כזו שתוכל להביא לתוצרים מושלמים שישפרו את חוויית הצריכה שלכם.

איך משתמשים בגריינדר?

הגריינדר מבוסס על פלסטיק או מתכת, כאשר בתוכו מצויים סכינים שהתכלית שלהם היא לקצוץ ולגרוס את הטבק שברשותכם. שימו לב כי על מנת להגיע לתוצר איכותי, על העשבים להיות לא לגמרי יבשים אך גם לא לגמרי לחים. בעת שהצמח שברשותכם יהיה לח, יהיה קשה יותר לגריינדר לקצוץ אותו, כך שישנה חשיבות רבה למקום האחסון של הצמח שברשותכם. גם אחרי הקיצוץ, ההמלצה היא לאחסן את חומר העישון בתא אחסון ייעודי ובתנאי לחות מומלצים על מנת שלא יהיה מצב בו נחצה אחוז הלחות המומלץ.

אחרי הגריסה בגריינדר: מה עושים עם חומר העישון?

אחרי שעשיתם שימוש בגריינדר שלכם והטאבק נקצץ על פי דרישתכם, תוכלו לעשות בו שימוש על פי דפוס הצריכה החביב עליכם: ישנם אלו המעדיפים את הצריכה באמצעות גלגול של ג’וינט, אך גם ישנם אלו הנמנעים מכמויות העשן הכרוכות בעישון ועל כן הם בוחרים לצרוך את התוצרים באמצעות מכשירי אידוי. כידוע, אידוי נחשב בריא יותר שכן אתם חוסכים מעצמכם את כמויות העשן, כך שאם אתם מעוניינים לדבוק בגישה בריאה יותר – כדאי לשדך לגריינדר שלכם גם מכשיר אידוי.

איך בוחרים גריינדר איכותי

הדגמים המומלצים לרכישה

אחד מהדגמים היותר מומלצים הוא דגם ה-med tainer המבוסס על פלסטיק גמיש מאד המבטיח לכם שימוש לטווח הארוך. גריינדר זה מיוצר בארצות הברית והוא אחד מהגריינדרים המוכרים ביותר, כאשר תוכלו באמצעותו גם לקצוץ את הטאבק וגם לאחסן אותו בו. דעו כי הגריינדר הזה בטיחותי מאד מפני פתיחה של ילדים, תוך שהוא גם אטום מפני מים מה שיכול לשלול את החשש כי תחדור לחות אליו.

דגם נוסף הינו ה-sharp stone, כאשר הוא מבוסס על אלומיניום בשונה מהמד טיינר שהינו מפלטסיק. גריינדר זה נחשב למאד איכותי, כאשר הוא מצופה בתהליך של אונדייז – מה שמבטיח שלא יהיו סימנים של שחיקה או בלאי. השיניים שלו חדות מאד, מה שמרמז על גריסה איכותית המותאמת לצורך שלכם.