G-pen pro וופורייזר טבק עבודי

ג’י פן פרו (G-pen pro) – וופורייזר של מקצוענים

G-pen pro הוא אחד מהדגמים הנמכרים ביותר של מכשירי אידוי ניידים בארה”ב, בזכות השילוב הייחודי בין ממשק תפעול קליל בעל כפתור בודד, קומפקטיות מרבית, מנגנון חימום קרמי בטיחותי ועמיד, והכי חשוב – מחיר שמשאיר אדים ירוקים לכל המתחרים באותה קטגורית האיכות. מאדים כמו מקצוענים:

מכשיר אידוי (וופורייזר) כבר מזמן הפך לאחד השמות החמים בתעשיית הקנאביס, עם השתלטות שוק ה-Vaping על עולם העשן הירוק. יותר צרכנים עוברים לאדות, ואם כבר מאדים, עדיף לעשות את זה כמו מקצוענים.

אחד המכשירים הנמכרים ביותר בשוק הוופורייזרים האמריקאי, שהנו הגדול בעולם וזה המשפיע ביותר על מגוון המוצרים הקיים בישראל, הוא ‘G-pen pro’. מדובר בגרסת “לייט” משוכללת יותר ויקרה פחות של המוצר הקודם בסדרה המצליחה, ה-G-pen elite, וכמו קודמו גם הוא עט אידוי (Vaping pen) תוצרת מלאכת מחשבת מבית חברת ‘Grenco Science’ שנמכר תחת מותג הבית של סנופ דוג.

העיצוב המודרני החד והחלק של ה-‘G-pen pro’ לא משאיר מקום לתהיות האם מדובר במכשיר אידוי מן השורה הראשונה. הוא נראה מרהיב, ובמגע ראשון ביד הוא חש מקצועי ביותר, אך כפי שאנו יודעים מראה יכול להטעות, ולכן, אם אתם מתלבטים לגבי רכישת וופורייזר חדש, כדאי לצלול קצת יותר עמוק.

ג’י פן פרו (G-pen pro) – וופורייזר של מקצוענים

כל מה שצריך לדעת על וופורייזר ג’י פן פרו (G-pen pro):

  • 3 דרגות חימום מוגדרות מראש לפי צבעים: כחול (300), ירוק (375) ואדום (428)
  • תא מילוי עם ציפוי קרמי (תכולה: 0.22 גרם), ותא אפייה מבודד לחימום מירבי
  • ממשק פעולה מבוסס כפתור בודד
  • טעינה באמצעות כבל Micro USB
  • מתאים לאידוי תפרחת בלבד – ללא טבק, נוזלים או מיצויים
  • קומפקטיות ללא פשרות: אורך 11 ס”מ בלבד
  • זרם אדים סמיך – אידוי באיכות מיצוי גבוהה

טכנולוגיית האידוי הקרמית של ה-‘G-pen pro’ הופכת אותו מעט אידוי שגרתי למכשיר אידוי איכותי באמת, שלא יורד באיכות החימום שלו ממכשירים יקרים לפחות פי 2 ממנו. החימום שהוא מבצע הוא אחיד, בהתפשטות עקבית מהמרכז לקצוות, ולכן הוא מעניק אידוי אחיד ורציף של החומרים הפעילים מתוך הצמח.

סרטון הדרכה מלא למשתמש G-pen pro

ג’י פן פרו (G-pen pro) – וופורייזר של מקצוענים

כמו כן, הציפוי הקרמי שומר גם על הטעם הייחודי של החומרים הפעילים, ומאפשר לכל פעולת האידוי להיות לא רק פשוטה וקלילה, אלא גם נעימה על השפתיים (פיית גומי ייחודית) וטעימה וריחנית במיוחד.

איכות, קומפקטיות, מראה מהודר ומנגנון חדשני אמרנו, ואיך זה מרגיש בפועל? החוויה החשובה ביותר לרבים היא סמיכותו של סילון האדים שמייצר המכשיר, וגם כאן ה-‘G-pen pro’ אינו מאכזב ומפיק סילון אדים ראוי אפילו למאדה שולחני גדול.

וופורייזר G-Pen עם ממשק קליל – הכל באצבע אחת

אחת מנקודות החוזק העיקריות של ה-‘G-pen pro’ אל מול מתחריו, הוא ממשק מצוין וידידותי מאד למשתמש המתחיל, שמופעל כולו על ידי אצבע אחת בלבד.
לאחר טעינת המכשיר הראשונית (3 שעות), תוכלו להדליק אותו על ידי 5 לחיצות קצרות ורצופות על כפתור ההפעלה, ולאחריה לבחור עוד פעם בלחיצת כפתור בודדת (ארוכה) בין 3 המצבים השונים, המציעים טמפרטורת אידוי מוגדרות מראש שאינן ניתנות לשינוי:

  1. טמפרטורה נמוכה – 148 מעלות צלסיוס
  2. טמפרטורה בינונית – 190 מעלות צלסיוס
  3. טמפרטורה גבוהה – 220 מעלות צלסיוס

ההבדל בין טמפרטורות האידוי השונות, הוא סוג וכמות החומרים המתאדים מהצמח. ככל שהטמפרטורה גבוהה יותר, כך יתאדו מהצמח יותר חומרים פעילים, אך במקביל, אידוי החומרים יעשה באופן איטי וממצה יותר בטמפרטורה נמוכה.

ג’י פן פרו (G-pen pro) – וופורייזר של מקצוענים

ההחלפה בין המצבים השונים תתבצע על ידי לחיצה בודדת באורך 2 שניות על כפתור ההפעלה, וניתן לראות באיזה מצב נוכחי נמצא המכשיר בעזרת 4 נוריות החיווי הנמצאות בחזיתו – ומציגות לפי הצבע הנבחר לאיזו טמפרטורה מתחמם כעת המכשיר.

לפני שמפעילים את המכשיר ומתחילים לחמם, יש למלא כמובן את תא המילוי של המכשיר בצמח שאותו ברצונכם לאדות. בתא ניתן להכניס עד כ-0.22 גרם של תפרחת גרוסה, וחשוב לזכור כי ה-‘G-pen pro’ מתאים לאידוי תפרחת בלבד, ולא שמנים או מיצויים. את התפרחת יש לדחוס בעזרת הכלי המתאים שמגיע יחד עם המכשיר בערכה, אך שימו לב שאתם דוחסים בעדינות בכדי שלא לסתום את אפשרות זרימת האוויר.

לאחר הפעלת המכשיר נוריות החיווי יהפכו מהבהבות, לכל אורך תהליך החימום, ויסמנו את סופו כשיפסיקו להבהב. ברגע שהנוריות אינן מהבהבות, סימן שהמכשיר מוכן לשימוש. ברגע זה ניתן לשאוף ממנו בחופשיות מבלי ללחוץ על שום כפתור נוסף.