כך תבחרו את הוופורייזר האידיאלי - טבק עבודי

כך תבחרו את הוופורייזר האידאלי

מה שפעם הצטייר כטאבו חברתי, מחלחל לאט לאט אל תודעת הציבור הישראלי: כיום ישנם אלו המקבלים מרשם לצריכת קנאביס. אחד האתגרים הגדולים הוא אופן הצריכה של הקאנאביס, שכן ישנם אלו המעדיפים לצרוך אותו בדרך שאינה כוללת גלגול של ג’וינט. אם גם אתם מעוניינים לצרוך את הקנאביס בדרך סטירלית יותר מבלי לשאוף עשן אל הריאות, מבלי להתעסק עם ניירות גלגול ולוגיסטיקה סבוכה, הוופורייזר הינו הפתרון האידיאלי ביותר עבורכם.

המהפכה הגדולה מתחילה לפני כארבע שנים, בשנת 2014, אז החלו יותר ויותר אנשים להבין את היתרונות הרבים שיש באידוי על פני שאיפה וכמויות העשן הגדולות. כעת, כשגם גם אתם סבורים כי הדרך הטובה ביותר עבורכם לצרוך את הקאנאביס היא באמצעות אידוי, כל שנותר להבין הוא איך בוחרים את הדגם המתאים לכם ואילו דגמים מובילים כיום.

הגדירו את המטרות והצרכים

רגע לפני שאתם רוכשים את מכשיר האידוי שלכם, חשוב להגדיר את תדירות השימוש ואת אופי השימוש. על כן, לפני רכישת המכשיר, צרכו את הקנאביס בדרך המסורתית כאשר המטרה היא להבין את דפוס השימוש שלכם. באופן זה, תוכלו לצפות מראש מה תדירות השימוש שלכם ובהתאם גם איזה מכשיר אידוי הינו המתאים ביותר עבורכם. המשמעות היא שאם תדירות השימוש שלכם נמוכה, אין כל סיבה לרכוש וופורייזר משוכלל ומשודרג, אלא דגם פשוט וקלאסי יספיק לכם. יחד עם זאת, חשוב שלא להתפשר על דגם איכותי, גם במקרים בהם אתם בוחרים להשקיע תקציב נמוך יחסית.

נייד או שולחני? אתם בוחרים את הוופורייזר המתאים לכם

פרמטר נוסף שחשוב להכיר הוא את סוגו של הוופורייזר: ישנם אלו שהינם ניידים לצד אלו שהינם נייחים. כל עוד אתם מתניידים לא מעט ומוצאים עצמכם בתנועה, הוופורייזר הנייד יהיה זה המתאים לכם יותר. אם אתם נמצאים בשגרת היום שלכם לרוב בלוקיישן אחד, ההמלצה היא ללכת על זה השולחני שבמרבית המקרים הינו היקר יותר בהשוואה לזה הנייד.

זול או יקר: מה מתאים לכם?

הוופורייזרים מתומחרים במחירים שונים, כאשר ישנם אלו הזולים יותר ואלו היקרים יותר. לא במקרה כל דגם מתומחר בעלות אחרת, זאת מאחר וישנו הבדל בהפקת האדים: אלו היקרים יותר מפיקים אדים יותר טהורים, בעוד הוופורייזרים הזולים מפיקים אדים טהורים פחות. שימו לב כי במרבית המקרים, הדגמים היקרים יותר מבוססים על מנגנון בו אין כל מגע בין גוף החימום ובין הצמח. באופן זה, ניתן להגיע ללחות מיטבית ולקבל אדים טהורים יותר שבסופו של דבר בריאים לכם יותר.

וופורייזרים מומלצים

הדגם הראשון המומלץ הינו דגם Crafty. וופורייזר זה מגלם בתוכו את בשורות הטכנולוגיה המתקדמות של חימום האוויר המביאות לתוצאות אידוי נפלאות. הוא קטן וקומפקטי והוא עושה את העבודה בצורה אידיאלית. המארז כולל בין היתר מטען USB, פד לנוזלים, סט גומיות לטובת החלפה, גורס ומברשות ניקוי. הוא מתאים לעשבים ולשמנים, אך לא של החברות הרפואיות.

דגם נוסף הינו PAX 3 המתחמם בתוך 22 שניות בלבד! ניתן לשלוט בו דרך אפליקציה ייחודית והוא מסתמן כאחד ממכשירי האידוי המומלצים ביותר. טווח הטמפרטורות בו נע בין 180 ל-220 מעלות, כאשר הוא אינו מתאים לשמנים של חברות רפואיות.

דגם MIGHTY מציע לכם חימום בתוך 60 שניות, כאשר הוא פועל על טכנולוגיה חדישה המעניקה לכם את האידוי הטוב ביותר! טווח הטמפרטורות של וופורייזר זה עומד על בין 150 ל-210 מעלות, כאשר הערכה כוללת בין היתר פד לנוזלים, משפך למילוי, גורס וקפסולה למילוי.

מכשיר אדים נוסף המומלץ לכם הינו davinci iq. מכשיר האידוי הזה מתאים בגודלו לאחסון בכיס, כך שאלו מכם המעוניינים במכשיר דיסקרטי יותר – הרי שהוא בשבילכם. היתרונות שלו הם שהוא מתנקה בקלות, תוך שגם הסוללה בו נשלפת כך שניתן להחליפה במידת הצורך. גם מכשיר זה מסונכרן לאפליקציה שדרכה תוכלו לשנות את הטמפרטורות ולהגדיר אלמנטים נוספים.

ולבסוף, דגם firefly 2. דגם זה מסתמן כאחד מהדגמים החסכוניים ביותר בשוק, כאשר הוא גם זה שיעניק לכם שאיפה נקיה, בריאה וטהורה. כמו דגמים אחרים, גם דגם זה יכול להסתנכרן עם אפליקציה במכשיר הנייד שלכם, מה שמאפשר לכם לשלוט בצורה אידיאלית וקלה על טמפרטורות, פתח צפיפות וכדומה.

מתלבטים מה לבחור? רוצים לשמוע יותר על מגוון הוופורייזרים ועל היתרונות של כל אחד מהמוצרים? דברו איתנו 03-5093373 נשמח להשיב לכל שאלה